sobhe-no.ir
1135
سه شنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
14
«صبح‌نو» همزمان با ایام شهادت امام موسی کاظم(ع) سیره زندگی آن حضرت را بررسی کرد

مشروعیت‌زدایی امام از خلفای عباسی

آن چیز که می‌تواند در مورد ائمه معصوم(عهم)برای جامعه اسلامی مورد توجه باشد توجه به سیره عملی آن بزرگواران است. جاری ساختن سبک زندگی این چراغ‌های هدایت در زندگی شخصی و جامعه بسیار موثر خواهد بود. توجه به سیره عملی امامان معصوم به واسطه چراغ راه بودن این بزرگواران در ایام مختلف زندگی همچون چراغی است که می‌توان زندگی و روزگار سیاه و تیره ما را روشن سازد تا بتوانیم در این مسیر درست قدم برداریم.

خبر ویژه

«سورسوریه»؛ کتابی که با حاج قاسم عجین شده

آخرین خبر

«تتابرد» برای بچه‌ها می‌آید

خبر روز

بزرگداشت سه چهره در جشنواره فیلم ورزشی

صبح نو

خبر روز

بزرگداشت سه چهره در جشنواره فیلم ورزشی

دبیر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران با تاکید بر اینکه این جشنواره به صورت مستقل و در بخش خصوصی برگزار می‌شود، اظهار کرد: در مراسم پایانی این دوره جشنواره به پاس سال‌ها فعالیت ارزنده از سه چهره ورزشی، رسانه‌ای و سینمایی تجلیل می‌شود.
به گزارش ایسنا، سیدمجتبی علوی با بیان اینکه پنج‌شنبه، ۲۱‌اسفندماه مراسم پایانی دوره دوازدهم این جشنواره با معرفی برگزیدگان و با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های مدنظر در سالن همایش‌های مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب «راگا دید» برگزار می‌شود، افزود: در این مراسم از سال‌ها فعالیت ارزنده حشمت مهاجرانی، سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران؛ مسعود اسکویی، گوینده رادیو و جمشید هاشم‌پور، بازیگر مطرح سینمای ایران تجلیل و مراسم بزرگداشت برگزار می‌شود. علوی به دیگر بخش‌های مراسم پایانی اشاره کرد و افزود: نکوداشت علی انصاریان و تجلیل از مقام مادر، اهدای نشان سفیران فرهنگی ورزش به چند چهره ورزشی ازجمله برنامه‌هاست.

captcha
شماره‌های پیشین