sobhe-no.ir
1135
سه شنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
14
«صبح‌نو» همزمان با ایام شهادت امام موسی کاظم(ع) سیره زندگی آن حضرت را بررسی کرد

مشروعیت‌زدایی امام از خلفای عباسی

آن چیز که می‌تواند در مورد ائمه معصوم(عهم)برای جامعه اسلامی مورد توجه باشد توجه به سیره عملی آن بزرگواران است. جاری ساختن سبک زندگی این چراغ‌های هدایت در زندگی شخصی و جامعه بسیار موثر خواهد بود. توجه به سیره عملی امامان معصوم به واسطه چراغ راه بودن این بزرگواران در ایام مختلف زندگی همچون چراغی است که می‌توان زندگی و روزگار سیاه و تیره ما را روشن سازد تا بتوانیم در این مسیر درست قدم برداریم.

خبر ویژه

«سورسوریه»؛ کتابی که با حاج قاسم عجین شده

آخرین خبر

«تتابرد» برای بچه‌ها می‌آید

خبر روز

بزرگداشت سه چهره در جشنواره فیلم ورزشی

صبح نو

آخرین خبر

«تتابرد» برای بچه‌ها می‌آید

اسباب‌بازی «تتابرد» از مجموعه طرح‌های برگزیده سومین رویداد ملی ایده‌آزاد با حمایت کانون پرورش فکری کودکان‌و‌نوجوانان و همکاری شرکت اندیشه‌آفرینان شریف به مرحله تولید رسید. به گزارش  مهر، در ادامه حمایت کانون 
پرورش فکری از تولیدکنندگان جدید در صنعت اسباب‌بازی این بار، سرگرمی «تتابرد» تولید می‌شود.«تتابرد» اولین بازی از مجموعه بازی‌های تتا (تقلید، ترکیب و ابداع) است که از طریق بازی می‌تواند بسیاری از مباحث علمی و مهارتی را به روش سرگرم‌کننده به کودکان آموزش دهد. این بازی با کمک کارشناسان متخصص سومین رویداد ملی ایده‌آزاد و مشارکت بخش خصوصی از سوی شرکت اندیشه‌آفرینان شریف طراحی شده است. این شرکت با خلق برند بازی «آل» سعی در تولید محصولاتی در حوزه بازی‌های فکری رومیزی و آموزشی در حوزه ریاضیات، هوش و افزایش مهارت‌های فردی و اجتماعی کرده است. محصول «تتابرد» با حمایت کانون پرورش فکری کودکان‌و‌نوجوانان و همکاری مشترک شرکت اندیشه‌آفرینان شریف به‌زودی به بازار اسباب‌بازی عرضه خواهد شد.

captcha
شماره‌های پیشین