sobhe-no.ir
1132
شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
14
«صبح‌نو» به بهانه درخشش «تاج» در گلدن‌گلوب بررسی می‌کند

قصه ارباب‌های انگلیس

هفته گذشته مراسم اعطای جوایز سینمایی و تلویزیونی گلدن‌گلوب از سوی انجمن مطبوعات خارجی هالیوود برگزار شد و «سرزمین آواره‌ها» جایزه بهترین فیلم و کارگردانی را به خود اختصاص داد و در بخش تلویزیونی نیز سریال «تاج» موفق به کسب بیشترین جوایز شد.

خبر ویژه

چاپ یازدهم کتاب «نگارش فیلمنامۀ کوتاه»

آخرین خبر

تقدیر جشنواره تئاتر عروسکی از دو هنرمند

خبر روز

«مهر و مسطر» افتتاح شد

صبح نو

خبر ویژه

چاپ یازدهم کتاب «نگارش فیلمنامۀ کوتاه»

چاپ یازدهم کتاب «نگارش فیلمنامه کوتاه» تألیف ویلیام اچ فیلیپس با ترجمه عباس اکبری از سوی انتشارات سروش منتشر و روانه بازار نشر شد.
 این کتاب درصدد است خواننده علاقه‌مند را برای نوشتن فیلم‌نامه کوتاه یاری کند؛ فیلم‌نامه‌ای که امکان تولید محلی در حد متوسط را داشته باشد. البته بسیاری از رهنمودهای آن برای نگارش فیلم‌نامه‌های بلند هم مفید است، اما تأکید بر نوشتن فیلم‌نامه‌های حدودا             30صفحه‌ای است.
مخاطبان این کتاب فیلم‌نامه‌نویسان تازه‌کار، فیلم‌سازان و ویدیوسازان، و دانشجویانی هستند که قرار است فیلم کوتاه بسازند. کسانی که قصد دارند فیلم‌نامه بلند بنویسند با این کتاب راه می‌افتند؛ کسانی هم که قصد دارند فیلم داستانی کوتاه بنویسند با بهره گرفتن از این کتاب در وقت و پول خود صرفه‌جویی خواهند کرد. چاپ یازدهم این اثر در ۱۹۹‌صفحه رقعی، شمارگان ۵۰۰‌نسخه و با قیمت ۴۰.۰۰۰‌تومان توسط انتشارات سروش در اختیار علاقه‌مندان به مباحث این حوزه قرار گرفته است.

captcha
شماره‌های پیشین