sobhe-no.ir
1131
چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
12
«صبح‌نو» به بررسی چگونگی به‌عمل‌درآمدن مفاهیم و اندیشه‌های انقلاب اسلامی پرداخت

ترجمه عملیاتی مفاهیم معرفتی

مقوله ایثار و شهادت پیش از انقلاب اسلامی موضوعاتی بودند که شاید غیر از فضاهایی همچون آنچه در مورد امامان معصوم گفته می‌شد، نوعی اتمام زندگی محسوب به حساب می‌آمد، اما زمانی که امام؟ره؟این موضوع را در جامعه و بین اقشار مختلف مردم مطرح ‌کردند، به نوعی تغییر کرده و ماهیت آن در روح جامعه تا به امروز ماندگار ماند. تقریبا ابتدای ماه جاری بود که رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای مجلس خبرگان بر لزوم کشاندن مفاهیم و اندیشه‌های مهم به عرصه عمل تاکید داشتند، مثالی در مورد نهادینه ‌کردن این مفاهیم در ابتدای انقلاب اسلامی مطرح فرمودند.

مدیرعامل پاتوق کتاب مطرح کرد:

فعالیت ۳۰‌شعبه پاتوق کتاب در کشور

مدیرعامل پاتوق کتاب گفت تا پایان سال سه شعبه دیگر پاتوق کتاب در شهرهای نی‌ریز، ملایر و کازرون افتتاح می‌شود و امیدواریم تا پایان سال‌۱۴۰۰ تعداد فروشگاه‌ها به ۵۰‌عدد برسد.

صبح نو

مدیرعامل پاتوق کتاب مطرح کرد:

فعالیت ۳۰‌شعبه پاتوق کتاب در کشور

مدیرعامل پاتوق کتاب گفت تا پایان سال سه شعبه دیگر پاتوق کتاب در شهرهای نی‌ریز، ملایر و کازرون افتتاح می‌شود و امیدواریم تا پایان سال‌۱۴۰۰ تعداد فروشگاه‌ها به ۵۰‌عدد برسد.

محمدحسین اسلامی‌فر، مدیرعامل پاتوق کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس با اشاره به طرح‌های تخفیفی پاتوق کتاب اظهار داشت: بعد از استقبال کم‌نظیر فرهیختگان از طرح «همسایه خوب» که در نیمه اول بهمن‌ماه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای پاتوق کتاب برگزار شد، طرح زمستانه را با همت خانه کتاب آغاز کردیم.
مدیرعامل پاتوق کتاب افزود: طرح زمستانه در ۷۰۰‌کتابفروشی کشور در حال برگزاری است. پاتوق‌های کتاب از جمله فروشگاه‌هایی هستند که با تخفیفات ویژه در این طرح به عموم مردم خدمت‌رسانی می‌کنند.
وی تصریح کرد: در حال حاضر سه کتاب ویژه نشر معارف با عنوان «اجاره‌نشین خیابان الامین»، «جاده یوتیوب» و «شکار هیولا» به‌طور ویژه‌ای در طرح زمستانه مورد توجه قرار گرفته است.
اسلامی‌فر بیان کرد: در طرح زمستانه مانند طرح‌های فصلی گذشته به کتاب‌های نشر معارف اهتمام خاصی شده که این کتاب‌ها از حداقل تخفیف ۳۰‌درصدی برخوردار هستند و به مقتضای شرایط و ویژگی هر فروشگاه ممکن است تخفیفات بیشتر شود.
وی خاطرنشان کرد: بقیه کتاب‌ها نیز از تخفیف ۲۵‌درصدی برخودار هستند. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت پاتوق کتاب به نشانی patoghketab.com‌
    به‌صورت مجازی خرید کنند یا به صفحات و کانال‌های فروشگاه شهر خود در فضای مجازی مراجعه کرده و به صورت مجازی خرید خود را انجام دهند.
مدیرعامل پاتوق کتاب عنوان کرد: پاتوق کتاب در حال حاضر نماینده فروش انحصاری نشر معارف و جمال است و بیش از ۳۰‌شعبه فعال در سطح کشور دارد که اغلب در مراکز استان‌هاست. 
وی با بیان اینکه تا پایان سال سه شعبه دیگر در شهرهای نی‌ریز، ملایر و کازرون افتتاح می‌شود، ابراز امیدواری کرد تا پایان سال‌۱۴۰۰ تعداد فروشگاه‌ها به ۵۰‌عدد برسد.
اسلامی‌فر افزود: سیاست فعلی ما در افزایش فروشگاه‌ها در شهرهای کوچک و فاقد کتابفروشی با هدف رساندن کتاب به کل کشور است و شهرهای لار، تویسرکان، ابرکوه و اردکان از شهرهای هدف برای بهار سال‌۱۴۰۰ 
هستند.
وی در پایان ضمن اعلام رعایت پروتکل‌های بهداشتی در پاتوق کتاب به استفاده از کتاب در ایام نوروز و خانه‌نشینی کرونایی توصیه کرده و ابراز داشت: نوروز امسال شروع قرن ۱۵‌خورشیدی است. بیاییم قرن خود را با کتاب آغاز کرده و شعار «عید نوروز کتاب هدیه دهیم» را نهادینه و تبدیل به یک فرهنگ ایرانی اسلامی کنیم.

captcha
شماره‌های پیشین