sobhe-no.ir
1128
یکشنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
14
گزارش «صبح‌نو» از مجموعه «هنر و زندگی» را بخوانید

فلسفه در روزهای کرونا

سمانه استاد / در این روزهای کرونایی مرگ بیش از پیش به ما نزدیک شده است. روزی نیست که خبر نبودن آشنایی دور یا دوستی نزدیک ما را نیازارد. گاهي جای خالی هنرمندی که روزی بر صفحه سینما ما را در قصه‌ای فرو می‌برده، آزارمان می‌دهد و روزی دیگر جای خالی ورزشکاری که درخشش در زمین، مغرورمان می‌کرد. گاه فرو می‌رویم در غم و زندگی را هیچ می‌پنداریم و گاه امیدی می‌یابیم، جرات پیدا می‌کنیم، از خانه خارج می‌شویم و کنار این ویروس یک‌ساله زندگی می‌کنیم.

خبر ویژه

سامان صفاری بازیگر سریال «روزهای آبی» شد

آخرین خبر

«چوب‌خط» سریال کمدی شبکه سه شد

خبر روز

«درباره زمان» چاپ شد

صبح نو

آخرین خبر

«چوب‌خط» سریال کمدی شبکه سه شد

سریال «چوب خط» اثر کمدی- اجتماعی شبکه سه که به تازگی کلید خورده است به‌زودی روی آنتن می‌رود. مجموعه تلویزیونی «چوب خط» به کارگردانی حمید بهرامیان و تهیه‌کنندگی منصور سهراب‌پور از اوایل زمستان در سکوت خبری مقابل دوربین رفته است و بر‌اساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته پخش آن از نیمه دوم اسفند از شبکه سوم سیما آغاز خواهد شد.
این سریال که پیش‌تر به‌عنوان یکی از گزینه‌های نوروز‌۱۴۰۰ در نظر گرفته شده بود، مضمونی کمدی و اجتماعی دارد و قصه‌ای خانوادگی و مفرح راروایت می‌کند.
هم‌اکنون تصویربرداری این پروژه پر بازیگر در غرب تهران در حال انجام است و مراحل فنی نیز همزمان با تولید پیگیری می‌شود. اکبر عبدی، علیرضا خمسه، الهام پاوه‌نژاد و امیر‌مهدی ژوله ازجمله بازیگران این سریال هستند.
آخرین فعالیت تهیه‌کنندگی منصور سهراب‌پور در تلویزیون به سریال موفق «پروانه» برمی‌گردد که در سال‌۹۲ پخش شد.

captcha
شماره‌های پیشین