sobhe-no.ir
1128
یکشنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
14
گزارش «صبح‌نو» از مجموعه «هنر و زندگی» را بخوانید

فلسفه در روزهای کرونا

سمانه استاد / در این روزهای کرونایی مرگ بیش از پیش به ما نزدیک شده است. روزی نیست که خبر نبودن آشنایی دور یا دوستی نزدیک ما را نیازارد. گاهي جای خالی هنرمندی که روزی بر صفحه سینما ما را در قصه‌ای فرو می‌برده، آزارمان می‌دهد و روزی دیگر جای خالی ورزشکاری که درخشش در زمین، مغرورمان می‌کرد. گاه فرو می‌رویم در غم و زندگی را هیچ می‌پنداریم و گاه امیدی می‌یابیم، جرات پیدا می‌کنیم، از خانه خارج می‌شویم و کنار این ویروس یک‌ساله زندگی می‌کنیم.

خبر ویژه

سامان صفاری بازیگر سریال «روزهای آبی» شد

آخرین خبر

«چوب‌خط» سریال کمدی شبکه سه شد

خبر روز

«درباره زمان» چاپ شد

صبح نو

خبر ویژه

سامان صفاری بازیگر سریال «روزهای آبی» شد

سامان صفاری و علیرضا جلالی‌تبار، به جمع بازیگران سریال در دست تولید «روزهای آبی» پیوستند.  به گزارش روابط عمومی مجموعه تلویزیونی «روزهای آبی»، همزمان با ادامه مراحل تصویربرداری این پروژه تلویزیونی، دو بازیگر دیگر هم به جمع هنرپیشگان این سریال پیوستند.
در روزهای اخیر و همزمان با ضبط سکانس‌های جدید «روزهای آبی»، سامان صفاری و علیرضا جلالی‌تبار برای ایفای نقش در این اثر هنری، به گروه تولید اضافه شدند. سریال «روزهای آبی» به کارگردانی محمدرضا حاجی‌غلامی و تهیه‌کنندگی پرویز امیری، در شمال کشور در حال ضبط است و موضوع آن، به داستان زندگی خانواده‌ای اختصاص دارد که به دلیل قرار گرفتن در شرایط سخت مالی و اقتصادی، مجبور می‌شوند تا در روستای مادری‌شان ساکن شوند و این سرآغار یک ماجرای کمدی رمانتیک می‌شود.  «روزهای آبی» در ۲۶‌قسمت ۴۰‌‌دقیقه‌ای، به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما برای پخش در بهار‌۱۴۰۰ در حال تولید است.

captcha
شماره‌های پیشین