sobhe-no.ir
1118
یکشنبه، ۲۶ بهمن ۱۳۹۹
15
در نشست خبری دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب عنوان شد

رویش«نگاه نو»

دبیران علمی «جشنواره شعر و داستان انقلاب» با بیان اینکه کیفیت آثار رسیده به این دوره از جشنواره در مقایسه با دوره‌های قبل قابل توجه بوده است، نوگرایی در حیطه شعر و داستان را از مولفه‌های مهم این برتری عنوان کرده و آینده این حوزه را امیدوار‌کننده دانستند.

اخبار کوتاه

صبح نو

اخبار کوتاه

ویژه‌برنامه «عصر جدید» در شب سال تحویل
قهرمان فینال فصل دوم از «عصر جدید» در ویژه‌برنامه‌ای در شب سال تحویل معرفی می‌شود.
به گزارش مهر، برنامه «عصر جدید» با اجرای احسان علیخانی قرار است فینال این فصل از برنامه را در شب سال تحویل معرفی کند که روز ۲۹‌اسفندماه خواهد بود.
«عصر جدید» در فصل پیش نیز در یک ویژه‌برنامه چند ساعته قهرمانان اول تا پنجم را معرفی کرد و امسال نیز قهرمان این فصل در ویژه برنامه‌ای که در شب سال تحویل روی آنتن شبکه سه می‌رود، مشخص می‌شود.
همچنین فینال این فصل از برنامه همزمان با عید مبعث در ۲۱‌اسفندماه روی آنتن می‌رود و براساس آن مخاطبان به شخص مورد نظر خود رأی می‌دهند تا قهرمان نهایی این فصل از «عصر جدید» مشخص شود که در شب سال تحویل اعلام خواهد شد.
صفحه اینستاگرام برنامه «عصر جدید» درباره برنامه‌های مرحله نیمه نهایی خبر داده بود: «امشب و با پخش آخرین برنامه اعلام نتایج از مرحله نیمه‌نهایی «عصر جدید» تکلیف دو فینالیست دیگر از این برنامه مشخص خواهد شد و این پنج فینالیست آماده می‌شوند تا به رقابت با یکدیگر بپردازند».
با اعلام روابط عمومی «عصر جدید»، فینال این فصل از برنامه عید مبعث روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت و بعد از آن، این مردم هستند که با رأی به اجرای محبوب خود از میان پنج فینالیست، قهرمان فصل دوم را مشخص می‌کنند.
نتایج فینال و قهرمان هم، یک روز مانده به سال تحویل و در یک ویژه‌برنامه معرفی خواهد شد. تکلیف مقام‌های دوم تا پنجم هم در همین ویژه برنامه نوروزی مشخص می‌شود.
 
همایون ارشادی و گروه جدید بازیگران «هم‌بازی» مقابل دوربین
ادامه تصویربرداری سریال نوروزی «هم بازی» به کارگردانی سروش محمدزاده و تهیه‌کنندگی نوید محمودی در تهران در حال انجام است. همایون ارشادی، نیلوفر کوخانی، محیا دهقانی، رؤیا جاویدنیا و محمد حیدری نیز به گروه بازیگران مجموعه اضافه شدند. با توجه به اینکه سریال «هم بازی» برای پخش در ایام نوروز در نظر گرفته شده دو گروه تصویربرداری در تهران مشغول ضبط تصاویر هستند. دیبا زاهدی، کامران تفتی، حسین مهری، مریم مؤمن، آتیلا پسیانی، علیرضا استادی، امیر کاظمی، خیام وقار، پادینا کیانی و زهره نعیمی نیز پیش‌تر جلوی دوربین سروش محمدزاده رفته بودند.
«هم بازی» ملودرام عاشقانه‌ای است که سعی دارد در فضایی جدید با قصه‌ای اجتماعی به قلم وحید حسن‌زاده و مریم اسمی‌خانی با طراحی نوید محمودی به روابط جوانان اشتغال وهویت نگاه ویژه‌ای داشته باشد. «هم بازی» به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه و تولید می‌شود.
 
دو قسمت پایانی «پایتخت۶» در مازندران کلید خورد
فیلمبرداری دو قسمت پایانی فصل ششم مجموعه تلویزیونی «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری در مازندران آغاز شد.
 به گزارش فارس، فصل‌6 مجموعه پایتخت در نوروز‌99 درحالی روی آنتن رفت که با اعتراضات بسیاری از سوی مخاطبان همراه شد. عمده این اعتراضات نیز به تغییر عمده شخصیت‌های پایتخت و دور شدن آن‌ها از اصول اولیه سریال بود.
در عین حال با شیوع کرونا، تصویربرداری فصل ششم ناتمام ماند و سیروس مقدم کارگردان سریال این وعده را به مخاطبان خود داد که در اولین فرصت قسمت‌های پایانی را می‌سازد. حالا بعد از حدود یک سال، گروه سازنده پایتخت تصویربرداری دو قسمت پایانی سریال را در مازندران آغاز کرده‌اند و باید دید می‌توانند در این دو قسمت، پایتخت را به ریل اصلی خود بازگردانند یا خیر.
در همین رابطه الهام غفوری، تهیه‌کننده «پایتخت» اعلام کرد: سال گذشته به‌دلیل شیوع و گسترش ویروس کرونا، تولید و پخش فصل6 «پایتخت» ناتمام ماند و ما بر خود وظیفه دانستیم که حتما  دو قسمت پایانی «پایتخت۶» را تولید و پخش کنیم تا پرونده این فصل بسته شود.
غفوری در ادامه گفت: فیلمبرداری دو قسمت پایانی «پایتخت۶»دیروز در استان مازندران آغاز شد و قرار است عید نوروز‌۱۴۰۰روی آنتن تلویزیون برود.

captcha
شماره‌های پیشین