sobhe-no.ir
1113
شنبه، ۱۸ بهمن ۱۳۹۹
14
یوسف منصوری کارگردان برنامه «ساعت سینما» در گفت‌وگو با «صبح‌نو»

یک سال کار پژوهشی کردیم

«ساعت سینما» یکی از برنامه‌های مرتبط با حوزه سینماست که اولین قسمت آن حدود چهار ماه پیش از شبکه چهارم روی آنتن رفت. برنامه‌ای متفاوت به مقوله سینما که ابعاد جامعه‌شناسی، روانشناسی و... فیلم‌های سینمایی دنیا را مورد بررسی قرار می‌دهد. نگاه متفاوت برنامه به فیلم‌های مطرح دنیا باعث شد تا به سراغ یوسف منصوری، کارگردان و تهیه‌کننده این برنامه برویم و از او درباره تفاوت‌های «ساعت سینما» با دیگر برنامه‌های سینمایی رسانه ملی بپرسیم که در ادامه می‌خوانید:

خبر ویژه

«خاطرات زیرزمینی» انقلاب تصویر شد

آخرین خبر

افتتاح هفتمین نمایشگاه هنرهای تجسمی «کلکسیونر»

خبر روز

«باران شادی» زنده‌یاد چشم آذر مجوز گرفت

صبح نو

خبر روز

«باران شادی» زنده‌یاد چشم آذر مجوز گرفت

بیش از ۴۰‌مجوز تولید آثار موسیقایی طی هفته اول بهمن‌ماه سال جاری توسط دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شده است.
طی تاریخ‌های یاد شده آلبوم‌های «یاغه» به آهنگسازی فردین رستمی و صدای ابراهیم کهندل پور، آلبوم صوتی (دکلمه) اشعار فارسی، گزیده اشعار ترکان فارسی‌گوی به خوانندگی شاهرخ نخعی و آهنگسازی نیما نخعی، دو آلبوم «باران شادی» ۱ و ۲ با آهنگسازی زنده یاد ناصر چشم آذر از جمله آلبوم‌هایی هستند که در هفته اول بهمن مجوز انتشار گرفتند.
تک آهنگ‌های «لالایی» با آهنگ آریا وش و صدای سینا سرلک و «سوگ سیاوش» با صدای پرواز همای و آهنگی از مسعود سخاوت دوست از شاخص‌ترین آثار این هفته بودند.
 گزارش صدور مجوز هفتگی دفتر موسیقی هر هفته منتشر می‌شود. برای این آثار صرفا  مجوز انتشار صادر شده و زمان انتشار آن در اختیار 
مالک اثر است.

captcha
شماره‌های پیشین