sobhe-no.ir
1099
چهارشنبه، ۲۴ دی ۱۳۹۹
16

صبح نو

هشتگ‌های روز

#یحیی_تنها_نیست

‏‏‏ فرق بین بزرگ‌بودن و ادعای بزرگی‌‌کردن. # اخراج_ رسول_ پناه # یحیی_ تنها_ نیست.
محمد

‏‏‏وقتی یحیی میگه: آقای رسول‌پناه نشسته و به ریش ما میخنده! یعنی به ریش ما هواداران هم میخنده! تا اخراج با هشتگ #اخراج_رسول_پناه حمایتمون رو از یحیی اعلام کنیم.

‏از دقیقه‌ای كه یحیی به وزیر گفته رسول‌پناه باید اخراج بشه، دو روز فرصت وزیر شروع شده؛ هواداران محترم رو نمیدونم. پشت استعفا، اعتصاب و هر تصمیمی كه كادر فنی بگیره هستم. 
# اخراج_ رسول_ پناه.
محمود

‏‏‏‏‏‏‏‏تقریبا یه نصفه روز گذشت، نه از وزیر واکنشی دیدیم، نه از هیات‌مدیره، نه مدیرعامل و نه خود رسول‌پناه. #اخراج_رسول_پناه
میثم

‏‏یه چیزیو صادقانه بگم: اگر خوب بازی نکرده بودیم و نشون از یه تیم ترسو و بی‌برنامه داشتیم، از حرف‌های آقایحیی حمایت نمی‌کردم و می‌گفتم داره بهانه میاره. وقتی می‌‌بینم نسبت به بازی‌های قبل پیشرفت کردیم، یعنی کادر فنی داره زحمت میکشه و تلاش میکنه وظیفه‌شو خوب انجام بده.
سرخ

رسول‌پناه سه ماه پیش گفته بود از خدامه كه استعفا بدم و برم، ولی استاد بعد از اون افتضاح و سوءمدیریت نه‌تنها نرفته بلکه با حفظ سمت در حال تخریب بیشتر باشگاهه.
سپهر

‏#اخراج_رسول_پناه مورد تقاضای هواداران پرسپولیس است؛ به هزار و یک دلیل. آن یک دلیل نیز این است: او هتاک و بی‌ادب و دور از شأن و فرهنگ پرسپولیس است.
حسن

captcha
شماره‌های پیشین