sobhe-no.ir
1070
شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹
2
خبر

برد پهپادهای ایران به رکورد بی‌سابقه ۴۴۰۰کیلومتر رسید

چرا حامیان دولت از طرح هسته ای مجلس عصبانی هستند؟

پایان دوپینگ سیاسی

سعید آجورلو / حملات چند روز گذشته از ناحیه حامیان دولت به طرح هسته‌‌ای مجلس، واکنشی احساسی و سیاسی به شکل‌گرفتن زمین بازی جدیدی است که توانایی تغییر زمین ساخته‌شده توسط اصلاح‌طلبان و جریان سیاسی دولت را با توجه به محیط‌‌‌های گفتمانی، سیاسی-اجتماعی و بین‌المللی دارد. به بیان ساده‌‌تر، زمین بازی جدید از ظرفیت لازم برای قطع ‌کردن چرخه «سیاست خارجی-اقتصاد-سیاست داخلی» که از رموز پیروزی اصلاحات در انتخابات 92 بود، برخوردار است و حرکتی در جهت تغییر موازنه قدرت با تاثیرگذاری بر مولفه‌‌‌های اجتماعی و سیاسی و بین‌المللی قلمداد می‌‌شود.

آخرین خبر

ترامپ با ادعای تقلب ۲۰۰میلیون دلار به جیب زد

بازتاب روز

مادورو: ترامپ دو بار می‌خواست با من دیدار کند

خبر برتر

اعتراف تلویحی رژیم صهیونیستی به ترور شهید فخری‌زاده

صبح نو

خبر برتر

اعتراف تلویحی رژیم صهیونیستی به ترور شهید فخری‌زاده

«ایلی کوهن» رییس دستگاه اطلاعات اسرائیل در گفت‌وگو با روزنامه صهیونیستی «معاریو» به ترور دانشمندان ایران تهدید کرد و مدعی شد: دانشمندان هسته‌ای ایران خواب آرامی ندارند. می‌دانند که آنچه طی هفته‌گذشته رخ داد برای هر‌یک از آن‌ها هم رخ خواهد داد.
وی با بیان اینکه ما فخری‌زاده را شناسایی کردیم و تحت تعقیب قرار دادیم، مدعی شد: می‌دانستیم که آنچه وی انجام می‌دهد طرحی است که خاورمیانه و دنیا را به خطر می‌اندازد! بر‌اساس گزارش المیادین، کوهن در ادامه بدون اشاره به تسلیحات هسته‌ای این رژیم که خطری جدی برای منطقه است، ایران را به تلاش برای دستیابی به سلاح هسته‌ای متهم کرد و  مدعی شد که رژیم اسرائیل هرگز اجازه آن را نمی‌دهد. در همین ارتباط شبکه خبری الجزیره به نقل از روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» اعلام کرد که موساد طرح ترور شهید محسن فخری‌زاده ، دانشمند  ایرانی را آماده کرده بود.
منابع رسانه‌ای صهیونیستی فاش کردند که شهید فخری‌زاده در صدر لیست افراد تحت تعقیب رژیم صهیونیستی بوده است.

captcha
شماره‌های پیشین