sobhe-no.ir
1061
یکشنبه، ۰۲ آذر ۱۳۹۹
6
در طول تعطیلات دو هفته‌ای کرونا انجام می‌شود

نقل و انتقال اینترنتی خودرو در ایام محدودیت‌ها

«صبح‌نو» از استعفای پرحاشیه معاون وزیر بهداشت و درمان گزارش می‌دهد

علیه مردم

جمعه‌شب و درست در ساعت‌هایی که مردم منتظر اطلاعات تکمیلی و آگاه‌کننده درباره اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی در کشور بودند، خبر رسید که دو معاون وزیر بهداشت از سمت خود استعفا داده‌اند؛‌ البته استعفای دکتر ملک‌زاده، از جایگاه معاونت تحقیقات وزارت بهداشت بیشتر از استعفای علی نوبخت مورد توجه قرار گرفت اما علی نوبخت که برادر رییس سازمان برنامه و بودجه نیز هست، چهار روز قبل از استعفا به عنوان «نایب‌رییس و دبیر شورای مشورتی بیماری کرونا» انتخاب شده بود. حالا افکار عمومی این سوال را دارد که پشت پرده استعفای معاون قدیمی وزارت بهداشت چه بود؟

معاون مستعفی وزیر بهداشت را بهتر بشناسیم

وزیری از تبار کاشان

صبح نو

معاون مستعفی وزیر بهداشت را بهتر بشناسیم

رضا ملک‌زاده که جمعه‌شب از سمت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و درمان استعفا داد، متولد دی 1330 در روستای بالاده از توابع کازرون است. گفته می‌شود که وی هم‌اکنون پزشک شخصی آقای حسن روحانی، رییس‌جمهوری ایران نیز هست. او سال 1357 در رشته پزشکی فارغ‌التحصیل شده و پس از آن مشغول به تحصیل در دوره تخصصی بیماری‌های داخلی شد. نخستین سمت اجرایی وی نیز به سال 1361 بازمی‌گردد که معاون دانشگاه شیراز و یک‌سال بعد هم رییس این دانشگاه شد تا نام خود را به عنوان جوان‌ترین رییس در تاریخ دانشگاه شیراز ثبت کند. او در طول سال‌های 69 تا 72 نیز در سمت وزیر بهداشت مشغول به کار بود.
او که در ماه‌های اخیر نیز معاون وزیر بهداشت بود، سخنانی درباره ایمنی گله‌ای گفته است که البته سیستم ایمنی گله‌ای و کاربرد آن برای کرونا از سوی سازمان جهانی بهداشت، غیراخلاقی اعلام شده است.

captcha
شماره‌های پیشین