sobhe-no.ir
1058
سه شنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۹
2
خبر

قالیباف : بودجه بدون کسری تدوین و تصویب شود

تهیه مانیفست انتخاباتی و بی‌لیدری اصلاحات، فقط بخشی از موانع این جریان برای 1400 است

چالش‌های بزرگ اصلاحات

در شرایطی که چند ماهی بیشتر تا انتخابات ریاست‌‌جمهوری باقی نمانده است، اصلاح‌طلبان با موانع و چالش‌‌‌های زیادی برای حضور در آن مواجه هستند؛ از تهیه مانیفست گرفته تا رقابت چپ‌ها و راست‌‌‌های اصلاح‌‌‌طلب برای به‌دست‌‌گرفتن قدرت از سوی اصلاح‌طلبان، فقط گوشه‌‌ای از این چالش‌هاست.

آخرین خبر

هیچ نقطه‌ای از کشور برای تروریست‌ها امن نیست

بازتاب روز

نقش ستودنی ولید معلم در مبارزه با تروریست‌ها

خبر برتر

تروریست‌های وهابی در شمال مرزهای ایران ناکام خواهند ماند

صبح نو

آخرین خبر

هیچ نقطه‌ای از کشور برای تروریست‌ها امن نیست

آیت‌الله سید ابراهیم رییسی با تقدیر از سربازان گمنام امام زمان؟عج؟در دستگیری عناصر تروریست و اقدام اخیر سپاه در انهدام مواضع گروهک‌های ضدانقلاب در غرب کشور، گفت که پیام این اقدامات آن است که جرایم تروریست‌ها مشمول مرور زمان نمی‌شود.
رییس قوه قضايیه با بیان اینکه هیچ نقطه‌ای برای تروریست‌ها امن نخواهد بود و در هر زمانی در هر کجا که باشند، به دست عدالت گرفتار خواهند شد، بر افزایش روزافزون اقتدار امنیتی و انتظامی و قضايی تأکید کرد تا مردم اطمینان یابند دشمنان قسم‌خورده این مرز و بوم هیچ کاری نمی‌توانند انجام دهند.
رییسی با اشاره به نابسامانی وضعیت اجتماعی و اقتصادی آمریکا، اظهار كرد: آمریکایی‌ها می‌خواستند تصویری دموکراتیک از خود در جوامع نشان دهند اما انتخابات اخیرشان یک رسوایی بزرگ برای آنها به وجود آورد که پوسته نمایش دموکراسی را کنار زد و چهره واقعی آمریکا را
 برملا کرد.

captcha
شماره‌های پیشین