sobhe-no.ir
1055
شنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۹
15

اخبار کوتاه

با مشارکت انجمن ناشران دانشگاهی

10 کتاب برجسته پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات معرفی می‌شود

نگاهی به برگزاری مجدد کنسرت‌های تهران

زیر سایه کرونا، فقط تا ساعت 6 عصر

لی‌لا سلمانی / خبر ازسرگیری کنسرت‌های تهران و اتمام آن تا ساعت 18 در دورانی که آمار قربانیان کرونا بالاترین ارقام خود را ثبت می‌کند، اقدامی تامل‌بر‌انگیز است. مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اين خبر را تأیید و صحبت‌هایی در این مورد ارائه کرده است. در این گزارش نگاهی داشتیم به روند توقف فعالیت هنرمندان عرصه موسیقی در زمان شیوع ویروس کووید19 و حالا فعالیت مجدد آنها.

صبح نو

با مشارکت انجمن ناشران دانشگاهی

10 کتاب برجسته پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات معرفی می‌شود

باوجود محدودیت‌های ناشی از بیماری کرونا، با توجه به اهمیت این هفته، پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات فعالیت‎ها و برنامه‎هایی را پیش‌بینی کرده است که در این زمینه می‌توان به برگزاری همایش «حقوق نشر» با مشارکت انجمن ناشران دانشگاهی اشاره کرد. 
برگزاری نشست‌های علمی با مشارکت انجمن‌ها و اتحادیه‌های حوزه کتاب، یکی دیگر از برنامه‎های این پژوهشگاه در هفته کتاب است و  برای هرکدام از روزهای هفته کتاب نیز یک نشست علمی در نظر گرفته شده که محتوای بحث‌ها و گفت‌وگوهای این نشست‌ها نیز در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. در ادامه برنامه‌های تدارک دیده‌شده برای هفته کتاب، ۱۰ کتاب برجسته پژوهشگاه در دو سال اخیر به صورت محتواهای ۳۰۰ کلمه‌ای و در قالب پادکست و ویدئوکست، در شبکه‌های اجتماعی و سایت پژوهشگاه اطلاع‌رسانی و معرفی می‌شود. همچنین بخش کتاب «طرح ملی مصرف کالاهای فرهنگی» همزمان با هفته کتاب، رونمایی خواهد شد. بیست‌وهشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از ۲۴ تا ۳۰ آبان با شعار «دانایی؛ مانایی» برگزار می‌شود.

captcha
شماره‌های پیشین