sobhe-no.ir
1055
شنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۹
14

خبر

کامبیز عبدل‌زاده در گفت‌وگو با «صبح‌نو»

هنر باید ذوق و روح خود را حفظ کند

کامبیز عبدل‌زاده هنرمندی است که خوشنویسی را 23سال پیش آغاز كرد و همزمان نقاشی، موسیقی و نقاشی‌خط را به صورت حرفه‌ای ادامه داده؛ از آثار شناخته‌شده او در موسیقی سنتی می‌توان به قطعات «آشنا»، «خیال‌»، «ساز»، «باران»، «غروب» و... اشاره کرد. عبدل‌زاده تاکنون نمایشگاه‌های متعددی از آثارش را برگزار کرده‌است؛ با او درباره جایگاه هنرهای تجسمی در ایران و تازه‌ترین آثارش به گفت‌وگو نشستیم که ملاحظه می‌کنید.

خبر ويژه

سخنرانی باراک اوباما در مراسم جایزه بوکر‌2020

خبر آخر

فراخوان مدیران رسانه برای مشارکت در انتخابات ۴ آذر ۹۹

خبر روز

جزییاتی از شرکت در بخش مردمی جشنواره فیلم کوتاه رضوی

صبح نو

خبر روز

جزییاتی از شرکت در بخش مردمی جشنواره فیلم کوتاه رضوی

این رویداد سینمایی که ۴‌تا ۷‌اسفند‌۹۹ در شهر گرگان برگزار می‌شود، در بخش فیلم‌های موبایلی میزبان آثار فیلمسازان مردمی از پنج ‌استان خراسان‌شمالی، خراسان‌رضوی، مازندران، قم و گلستان است.
حداکثر زمان آثار ارسالی تا سه دقیقه، وضوح صدا و تصویر، فیلمبرداری افقی، استفاده از سه پایه برای جلوگیری از لرزش دست، نزدیک شدن به سوژه به جای زوم کردن بر آن از جمله توصیه‌ها و نکاتی است که برای علاقه‌مندان به فیلمسازی برای این جشنواره شرح داده شده است.
آخرین مهلت ثبت‌نام در این رویداد یکم آذر99 اعلام شده است.
چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی به دبیری سعید نجاتی با محوریت سیره علمی و عملی امام رضا ؟ع؟ به همت و مشارکت سازمان سینمایی‌، بنیاد بین‌المللی امام رضا ؟ع؟ و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان برگزار می‌شود. ثبت‌نام و شرکت در جشنواره از طریق سایت
‌www.golestan.shamstoos.ir امکانپذیر است.

captcha
شماره‌های پیشین