sobhe-no.ir
1051
یکشنبه، ۱۸ آبان ۱۳۹۹
2
خبر

روحانی: ان‌شاءالله دولت آینده آمریکا به تعهداتش برگردد

بازار سرمایه آماده جذب نقدینگی ناشی از کاهش نرخ ارز

بازار سرمایه آماده جذب نقدینگی ناشی از کاهش نرخ ارز

سیر نزولی قیمت‌ها در حالی در بازار ارز از عصر چهارشنبه 14‌آبان‌ماه آغاز شده و همچنان ادامه دارد که قیمت دلار با کاهش حدود 6‌هزار تومانی همراه بوده و از 30‌هزار تومان ظهر چهارشنبه به 24‌هزار تومان در ظهر روز شنبه 17‌آبان رسیده است؛ کاهشی که نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در آن تأثیر‌گذار بود.

آخرین خبر

انهدام چهار شبکه بزرگ قاچاق ارز توسط وزارت اطلاعات

بازتاب روز

جریمه و توقیف بانک‌های ایرانی در بحرین

خبر برتر

لغو محدودیت‌‌‌های ارز صادراتی برای واردات

صبح نو

بازتاب روز

جریمه و توقیف بانک‌های ایرانی در بحرین

دادگاه عالی کیفری بحرین، بانک مرکزی و چند بانک ایرانی و مقامات آنها در این کشور را به پرداخت جریمه و توقیف دارایی و زندان محکوم کرد.
نایف یوسف محمود، دادستان کل جرایم مالی و پولشویی بحرین گفت: این دادگاه مقامات فیوچر بانک (بانک المستقبل) را به پنج سال زندان و پرداخت جریمه به مبلغ یک میلیون دینار بحرین محکوم کرده است.
این دادگاه همچنین بانک مرکزی ایران و دیگر بانک‌های مشارکت‌کننده را هر کدام به پرداخت یک میلیون دینار بحرین محکوم کرد که در مجموع مبالغ جریمه‌ها به 49 میلیون دینار افزایش یافت. همچنین 173 میلیون دلار از دارایی این بانک‌ها مصادره شده است.
مقامات بحرینی مدعی هستند یک طرح مخفیانه توسط ایران برای دورزدن تحریم‌ها از طریق فیوچر بانک (بانکی تاسیس‌شده با همکاری بانک ملی و بانک صادرات ایران) را کشف کرده‌اند که تجارت‌های غیرقانونی میان ایران و شرکای خارجی‌اش را پنهان 
می‌کرده است.

captcha
شماره‌های پیشین