sobhe-no.ir
1051
یکشنبه، ۱۸ آبان ۱۳۹۹
14

خبر

نگاه «صبح‌‌نو» به برنامه عصرگاهی شبکه سه سیما

یک عطسه پاییزی

در روزهایی که عطسه نشانه نگران‌کننده ابتلا به بیماری است، تلویزیون پخش برنامه‌ای را با همین نام آغاز کرده که در پارادوکسی معنایی با نامش قرار است نشان بیماری نباشد و نشاط هدیه دهد. «عطسه» کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیماست که شنبه تا چهارشنبه عصرها روی آنتن این شبکه می‌رود. این برنامه در مدت زمان کوتاهی که از آغازش گذشته است، نگاهی به مسائل اجتماعی روز با رویکردی طنازانه دارد. در روزهایی که شرایط حاکم بر جامعه، فضایی تلخ برای مردم ما رقم زده است، اینکه تلویزیون در جایگاه رسانه‌ای فراگیر، پخش برنامه‌های بانشاط و طنز را در دستورکار قرار دهد، اتفاق خوبی است. در این گزارش نگاهی خواهیم داشت به برخی از ویژگی‌های این برنامه نوپا.

معرفی روز

«جزیره دکتر مورو» در کتابفروشی‌ها

چهره روز

خروج جانی دپ از دنیای جادوگری «رولینگ»

خبر روز

آغاز هشتمین‌دوسالانه ملی مجسمه‌سازی تهران از ۲۱‌آذر

صبح نو

خبر روز

آغاز هشتمین‌دوسالانه ملی مجسمه‌سازی تهران از ۲۱‌آذر

هشتمین دوسالانه ملی مجسمه‌سازی تهران در تاریخ ۲۱‌آذرماه سال جاری در مکان پهنه رودکی به مدت دو ماه و تا ۲۱‌بهمن‌ماه‌۹۹ برگزار می‌شود.
دوسالانه هشتم با تکیه بر اهداف و رویکردهای خود به نمایش آثار هنرمندان در حوزه‌های مرتبط با مجسمه‌سازی، پروژه‌های میان رشته‌ای و نیز ارائه پروژه‌های کیوریتوری، کیوریتورال و آرشیوی می‌پردازد.
پروژه پژوهشی مستندنگاری دوسالانه که کار خود را از مهر‌ماه سال جاری با معرفی هنرمندان در پلتفرم اینستاگرام آغاز کرده است، تا پایان برگزاری دوسالانه با تمرکز بر تجربه هنرمندان و ارائه چگونگی روند شکل‌گیری ایده و آثار کار خود را ادامه خواهد داد. برنامه همایش و مجموعه نشست‌های دوسالانه به‌دلیل محدودیت‌های موجود و برگزاری غیرحضوری به صورت ضبط سخنرانی پژوهشگران و بدون حضور مخاطبان پیش‌بینی می‌شود که در طول برگزاری دوسالانه در فضای مجازی و پس از آن در کتاب پژوهشی دوسالانه منتشر خواهد شد.

captcha
شماره‌های پیشین