sobhe-no.ir
1051
یکشنبه، ۱۸ آبان ۱۳۹۹
14

خبر

نگاه «صبح‌‌نو» به برنامه عصرگاهی شبکه سه سیما

یک عطسه پاییزی

در روزهایی که عطسه نشانه نگران‌کننده ابتلا به بیماری است، تلویزیون پخش برنامه‌ای را با همین نام آغاز کرده که در پارادوکسی معنایی با نامش قرار است نشان بیماری نباشد و نشاط هدیه دهد. «عطسه» کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیماست که شنبه تا چهارشنبه عصرها روی آنتن این شبکه می‌رود. این برنامه در مدت زمان کوتاهی که از آغازش گذشته است، نگاهی به مسائل اجتماعی روز با رویکردی طنازانه دارد. در روزهایی که شرایط حاکم بر جامعه، فضایی تلخ برای مردم ما رقم زده است، اینکه تلویزیون در جایگاه رسانه‌ای فراگیر، پخش برنامه‌های بانشاط و طنز را در دستورکار قرار دهد، اتفاق خوبی است. در این گزارش نگاهی خواهیم داشت به برخی از ویژگی‌های این برنامه نوپا.

معرفی روز

«جزیره دکتر مورو» در کتابفروشی‌ها

چهره روز

خروج جانی دپ از دنیای جادوگری «رولینگ»

خبر روز

آغاز هشتمین‌دوسالانه ملی مجسمه‌سازی تهران از ۲۱‌آذر

صبح نو

چهره روز

خروج جانی دپ از دنیای جادوگری «رولینگ»

این بازیگر ۵۷‌ساله آمریکایی در صفحه اجتماعی خود اعلام کرد که کمپانی برادران وارنر از او خواسته از بازی در مجموعه فیلم‌های «جانوران شگفت‌انگیز» کناره‌گیری کند و او نیز به این درخواست احترام گذاشته و آن را پذیرفته است.
جانی دپ که در دو قسمت نخست از مجموعه «جانوران شگفت انگیز»  با عنوان‌های «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها» و «جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندلوالد» در نقش «گلرت گریندلوالد» جادوگر سیاه بازی کرده بود، قرار بود در قسمت سوم این مجموعه نیز بازی کند که اخیر ا تاریخ اکران آن از نوامبر‌۲۰۲۱ به تابستان‌۲۰۲۲ تغییر کرده است.
کمپانی برادران وارنر ضمن تائید خروج «دپ» از این مجموعه فیلم اعلام کرد که بازیگر جدیدی در این نقش بازی خواهد کرد. «دپ» سال‌هاست درگیر پرونده قضایی جدایی از همسر سابقش «امبر هرد» است و اخیرا نیز پرونده شکایتش از روزنامه انگلیسی سان که او را یک همسر‌آزار توصیف کرده بود، شکست خورده است.

captcha
شماره‌های پیشین