sobhe-no.ir
1050
شنبه، ۱۷ آبان ۱۳۹۹
2
خبر

روحانی: دولت بعدی آمریکا در برابر ملت ایران تسلیم خواهد شد

جریان حامی دولت در پی گره زدن مجدد اقتصاد کشور به سیاست خارجی است

اصلاح‌طلبان به‌دنبال ساختن دوگانه آمریکای خوب و بد هستند

در حالی که نتیجه انتخابات در آمریکا هنوز به‌طور قطعی روشن نشده است، اصلاح‌طلبان نسبت به پیروزی نامزد دموکرات‌ها به یقین رسیده و برای آن تبلیغات مثبت به راه انداخته‌اند. بنابر ادعای این جریان، ورود دموکرات‌ها به کاخ سفید می‌تواند ظرفیت‌های خوبی برای آن‌ها باشد تا بتوانند با بهانه قرار دادن حضور بایدن و قدرت‌گیری گزاره مذاکره، خود را به‌عنوان بازیگر جدی در انتخابات‌1400 نشان بدهند.

آخرین خبر

ذوق‌زدگی از آمدن یکی، سراب آرزوهاست

بازتاب روز

چهار دهه مقاومت ملت ایران، درسی برای آمریکا

خبر برتر

وابسته شدن اقتصاد به فعل و انفعالات خارجی جای تاسف است

صبح نو

خبر برتر

وابسته شدن اقتصاد به فعل و انفعالات خارجی جای تاسف است

احمد حکیمی‌پور، فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به وابسته شدن مسائل اقتصادی کشور به فعل و انفعالات کشورهای خارجی گفت: این موضوع جای تأسف دارد، چرا که مهم‌ترین شعارهای انقلاب ما، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بوده که در قانون اساسی هم آمده و نشانگر ماهیت انقلاب ماست.
حکیمی‌پور با بیان اینکه بازار ارز و طلا و سایر بخش‌ها وابسته به نتیجه یک انتخابات خارجی شده است، گفت: باید این موضوع را آسیب‌شناسی و با آن درست برخورد کرد. این واقعیت، موضوعی نیست که با تأسف خوردن حل شود، باید برای آن فکری کرد.
دبیرکل حزب اراده ملت با بیان اینکه جمهوری اسلامی باید بر اساس سیاست‌های کلان و مصوب خود عمل کند و منافع خود را بر این اساس پیش ببرد، گفت: ایران هم در عرصه بین‌الملل منافعی برای خود تعریف کرده و ما کشوری گوشه‌گیر و منزوی نیستیم، منتها اینکه این منافع را چطور دنبال کنیم که فضای داخلی کشور کمترین تنش را نسبت به موج‌های بین‌المللی داشته باشد، موضوع مهمی است.

captcha
شماره‌های پیشین