sobhe-no.ir
1050
شنبه، ۱۷ آبان ۱۳۹۹
14

اخبار کوتاه

رحیم شهریاری، خواننده آذری کشور، در گفت‌وگو با «صبح‌نو»:

در صدد ثبت رکورد در گینس هستیم

رحیم شهریاری؛ خواننده پر آوازه آذری کشورمان است که قریب به 30‌سال از عمر فعالیت او می‌گذرد. این هنرمند کشورمان تاکنون برنامه‌های فراوانی را در ایران و کشورهای مختلف اجرا کرده است. شهریاری بعد از شیوع ویروس کرونا به مدت چهار‌ماه است که هرشب از طریق صفحه شخصی خود در فضای مجازی برای علاقه‌مندانش نوازندگی و خوانندگی می‌کند. این اتفاق بهانه‌ای شد تا به او به گفت‌وگو بنشینیم. در ادامه متن کامل این گپ و گفت را ملاحظه می‌کنید.

معرفی روز

سریال‌های نمایشی جدید رادیو معرفی شدند

خبر روز

اعلام برنامه کارگاه‌های فیلمسازی چهارمین هفته فیلم اروپایی

انتشار روز

«درخت مار» منتشر شد

صبح نو

خبر روز

اعلام برنامه کارگاه‌های فیلمسازی چهارمین هفته فیلم اروپایی

برنامه‌های کارگاه فیلمسازی چهارمین دوره هفته فیلم اروپایی که قرار است از ۱۷‌تا ۲۶‌آبان‌۹۹ برای اولین‌بار به شکل آنلاین و رایگان برگزار شود، مشخص شد.
پس از اعلام برنامه نمایش فیلم‌های حاضر در چهارمین دوره هفته فیلم اروپایی که قرار است به همت موسسه هنر و تجربه سینمای ایرانیان، اوینیک (مؤسسات فرهنگی اتحادیه اروپا) و پلتفرم هاشور برای اولین‌بار به شکل آنلاین برگزار شود، برنامه‌های کارگاه فیلمسازی این هفته نیز مشخص شد.
این کارگاه‌ها در پنج روز به صورت آنلاین و از طریق لایو اینستاگرامی برگزار می‌شود و از پیج اینستاگرام هنروتجربه به آدرس قابل بازدید است.
بدین ترتیب در اولین برنامه کارگاه فیلم‌سازی روز یکشنبه ۱۸‌آبان جانفرانکو آنجلوچی، فیلمساز و منتقد ایتالیایی و سعید عقیقی؛فیلمساز، فیلمنامه‌نویس و منتقد درباره فیلم «دلقک‌ها» به کارگردانی فدریکو فلینی از کشور ایتالیا و سینمای این فرد صحبت می‌کنند.

captcha
شماره‌های پیشین