sobhe-no.ir
1048
چهارشنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۹
12
منوچهر زنده‌دل؛ مدیر دوبلاژ «بلندترین صدا» از این سریال به «صبح‌نو» می‌گوید

روایت فساد پنهان در فاکس نیوز

مجموعه هفت قسمتی «بلندترین صدا» محصول‌۲۰۱۹ آمریکا، برای اولین‌بار روی آنتن شبکه چهار سیما رفته است. «بلندترین صدا»، نام سریالی بیوگرافی و اجتماعی است که توسط تام مک‌کارتی و الکس متکالف ساخته شده و در آن راسل کرو به ایفای نقش می‌پردازد. این سریال داستان زندگی بنیان‌گذار فاکس‌نیوز یعنی راجر ایلز را به تصویر می‌کشد و بیشتر به روایت بخش‌های مهم زندگی او و اتفاقات و مشکلاتی که در دوران کاری‌اش رخ داد می‌پردازد. این مجموعه بر‌اساس کتاب «بلندترین صدا» در اتاق (۲۰۱۴) اثر گابریل شرمن ساخته شده است. راسل کرو، ست مک‌فارلن، سیه‌نا میلر، سایمن مک‌برنی، آنابل والیس، الکسا پالادینو و نائومی واتس از جمله بازیگران این سریال هستند. دوبله این سریال به مدیریت منوچهر زنده‌دل در واحد دوبلاژ سازمان صدا و سیما صورت گرفته است و نصراله مدقالچی، ناصر ممدوح، پرویز ربیعی، فریبا رمضان‌پور، خسرو شمشیرگران، میرطاهر مظلومی، زهره شکوفنده و علی همت مومی‌وند از گویندگان این سریال هستند. سریال «بلندترین صدا» به کوشش واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما از ۷ آبان‌ماه هر شب ۳۰‌دقیقه بامداد پخش و در ساعت‌۱۸ بازپخش می‌شود. به بهانه پخش آخرین قسمت از این سریال با منوچهر زنده‌دل، مدیر دوبلاژ «بلندترین صدا» گفت‌وگو کرده‌ایم که متن کامل آن پیش روی شماست.

محمدجواد عسكری، نماینده مردم داراب و زرین‌دشت بیان داشت

مقابله «پرس‌تی‌وی » با صدها شبکه ضدایرانی

نماینده مردم داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی با عنوان اینکه «پرس‌تی‌وی» در مقابل صدها شبکه ضدایرانی در حال اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی است، از لزوم حمایت بی‌چون‌وچرای مجلس انقلابی از شبکه‌های برون‌مرزی یاد کرد.

صبح نو

محمدجواد عسكری، نماینده مردم داراب و زرین‌دشت بیان داشت

مقابله «پرس‌تی‌وی » با صدها شبکه ضدایرانی

نماینده مردم داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی با عنوان اینکه «پرس‌تی‌وی» در مقابل صدها شبکه ضدایرانی در حال اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی است، از لزوم حمایت بی‌چون‌وچرای مجلس انقلابی از شبکه‌های برون‌مرزی یاد کرد.


محمدجواد عسكری، نماینده مردم داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی شبکه «پرس‌تی‌وی» را رسانه‌ای دانست که در مقابل صدها شبکه رقیب قرار گرفته است و گفت: ما باید شبکه «پرس‌تی‌وی» را کاملا حمایت کنیم. اعتقاد من بر این است که امروز در شرایطی قرار داریم که «پرس‌تی‌وی» یک‌تنه در مقابل صدها شبکه ایستاده است و 
قطع به یقین این شبکه باید حمایت و تقویت شود که بتواند از عهده این ماموریت برآید و قطعا هم با موفقیت تمام به نقطه مطلوب خواهد رسید.
او با توجه به اینکه شبکه‌های برون‌مرزی تریبون نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و همه هم فراجناحی عمل می‌کنند و در شرایط حساس حال حاضر این شبکه‌های برون‌مرزی هستند که می‌توانند پرچمدار نظام باشند، درباره نقش حمایتی دولت و مجلس از این شبکه‌ها گفت: ما اعتقادمان بر این است که صداوسیما محکم پای کار بیاید و از دولت و مجلس مطالبه‌گری کند و مجلس هم در بحث بودجه حتما آن میزان اعتباراتی را که لازم است، لحاظ کند تا اتفاقات خوبی بیفتد. ما در مجلس حمایت می‌کنیم چراکه معتقدیم صداو‌سیما و رسانه است که می‌تواند ظرفیت و قابلیت‌های جمهوری اسلامی ایران را پوشش دهد و نقاط ضعف دشمن را به اطلاع عموم مجامع بین‌المللی برساند، حتی اگر لازم شود از رییس محترم رسانه ملی دعوت خواهیم کرد تا در مجلس حضور پیدا کند و نیازمندی‌های رسانه ملی را در حوزه برون‌مرزی تبیین کند.
عسكری ضمن قدردانی از تلاش شبکه «پرس‌تی‌وی» در راستای اطلاع‌رسانی در حوزه برون‌مرزی گفت: ظرفیت‌ها و قابلیت‌های جمهوری اسلامی بسیار ارزشمند است و نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت کرده که در حال حاضر به ام‌القرای جهان اسلام تبدیل شده است؛ هر چند بعضی از عناصر خودفروخته داخلی و خارجی نمی‌پذیرفتند ولی در مجموع تمام انسان‌های آزادی‌خواه، دوستان و حتی دشمنان ما معترف‌اند که اعتبار و اقتدار جمهوری اسلامی کل منطقه را در نوردیده است و به جایگاه ارزشمندی به عنوان یک قدرت فرامنطقه‌ای رسیده که بر همه معادلات منطقه خاورمیانه، خلیج فارس و آسیا و حتی بعضا جهان تاثیرگذار است.
این نماینده در پایان مجلس خاطرنشان کرد: اعتقاد ما بر این است که همانطور که دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنند و بیش از 300 شبکه ماهواره‌ای در حال فعالیت علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، ما نیز باید در راستای تقویت شبکه «پرس‌تی‌وی» و شبکه‌های برون‌مرزی، مثل العالم و الکوثر، حرکت کنیم.

ظرفیت‌ها و قابلیت‌های جمهوری اسلامی بسیار ارزشمند است و نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت کرده که در حال حاضر به ام‌القرای جهان اسلام تبدیل شده است 

captcha
شماره‌های پیشین