sobhe-no.ir
1046
یکشنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۹
2
خبر

ولایتی: مسائل قفقاز باید از طریق سیاسی حل شود

روز گذشته اخباری مبنی بر بازداشت حبیب اسیود، سرکرده تجزیه‌طلبان خوزستان منتشر شد

دستگیری تروریست

روز گذشته خبر بازداشت سرکرده گروهک تروریستی الاحوازیه عامل حمله تروریستی 31 شهریور 97 در اهواز منتشر شد. خبری که نشان می‌داد اخلالگران از اپوزیسیون سیاسی گرفته تا مفسدین اقتصادی، از تیررس نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران در امان نیستند و هر لحظه باید گمان دستگیری خود را بدهند.

آخرین خبر

نمایندگان مجلس: سفیر فرانسه احضار شود

بازتاب روز

پیروزی «بایدن» به معنای بهبود اقتصادی نیست

خبر برتر

فاشیسم مذهبی در اروپا

صبح نو

خبر برتر

فاشیسم مذهبی در اروپا

رجب طیب اردوغان، رییس‌جمهور ترکیه گفت: «اروپا به دلیل بیگانه‌ستیزی و فاشیسم مذهبی در آستانه فاجعه است. حمله به من، حمله علیه همه مسلمانان جهان است و آنها (اروپایی‌ها) پاسخگو خواهند بود.»
رییس‌جمهور ترکیه چندی قبل نیز گفت کشورهای غربی با حمله به اسلام به دنبال به‌راه‌انداختن دوباره جنگ‌های صلیبی هستند. اردوغان گفت: «فرانسه و اروپا به‌طور کلی لایق این سیاست تحریک‌آمیز، کثیف، پر از تنفر و تفرقه‌افکنانه که از سوی مکرون و کسانی که با عقاید او شریک هستند، دنبال می‌شود، نیستند.»
اردوغان افزود: موضع‌گیری کشورش در برابر اهانت به ساحت مقدس حضرت رسول‌اکرم ؟ص؟ باعث افتخار ترکیه است.
«امانوئل مکرون» رییس‌جمهور فرانسه اخیراً در توجیه لایحه‌ای ضداسلامی ادعا کرده بود: «اسلام دینی است که امروزه در تمام جهان در بحران به سر می‌برد. این مساله را فقط در کشور خودمان شاهد نیستیم.» مکرون مدعی شده بود که هدف از اجرای این لایحه پس از به تصویب رسیدن، مواجهه با مشکل افزایش افراط‌گرایی اسلامی در فرانسه و تقویت «توانایی ما در زندگی در کنار یکدیگر» خواهد بود.

captcha
شماره‌های پیشین