sobhe-no.ir
1021
سه شنبه، ۰۱ مهر ۱۳۹۹
16

صبح نو

عینســـــــتاغـــــــــرام

  کاهش  
روند، کاهشی شد. به گزارش رسانه‌ها روند مهاجرت دانشجویان ایرانی به خارج کاهشی شد. بر اساس گزارش‌ها، سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور روز گذشته گفت: براساس آمار منتشرشده در رصدخانه مهاجرت، مهاجرت دانشجویان ایرانی به خارج از کشور روند رو به کاهشی داشته و ۱۸۰۰ نفر از دانشجویان به کشور بازگشته‌اند. در پی اعلام این خبر جمعی از وطن‌دوستان به جشن و شادمانی و پایکوبی جمعی پرداختند. گفتنی است جمعی از بدخواهان با بیان اینکه دانشجویان ایرانی مقیم خارج از کشور به دلیل افزایش چندبرابری قیمت ارز به نسبت ریال در سال اخیر توانایی مالی زندگی و تحصیل در خارج از کشور را از دست داده‌ و به ایران برگشته‌اند و به همین علت نرخ مهاجرت کاهشی شده است، سعی در به هم زدن جشن و پایکوبی داشتند که توسط موافقان متفرق شدند. در این زمینه چیز دیگری گفتنی نیست.
 
 سامان  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهر‌‌سازی گفت: بازار اجاره مسکن را سامان دادیم؛ نوبت بازار خرید و فروش است. به گزارش رسانه‌ها محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهر‌‌سازی روز گذشته گفت: همانطور که توانستیم بازار اجاره مسکن را ساماندهی کنیم، پیشنهاداتی هم در خصوص ساماندهی بازار خرید و فروش مسکن داریم. وی افزود: موضوع مسکن یک موضوع چندمتغیره و چندبعدی است؛ هیچ‌گاه نمی‌توان بازار مسکن را با یک روش مدیریت کرد. وی در ادامه اضافه کرد: یکی از اثرگذارترین موضوعات بر بازار مسکن، بازارهای رقیب و موازی مسکن است چون به اشتباه در فرهنگ ما، بخش مسکن و ملک، همواره یک پس‌انداز بوده است. گفتنی است در پی این اظهارات، بازار خرید و فروش مسکن به‌شدت مضطرب شده است و هر لحظه ممکن است چیز شود.
 
 جشن  
جشن یکشنبه برگزار شد. به‌دنبال اظهارات حسن روحانی، رییس‌جمهور کشورمان مبنی بر اینکه پیشاپیش پیروزی شنبه و یکشنبه را به ملت ایران تبریک می‌گویم، ملت ایران یکشنبه را جشن ‌گرفتند.
 ملت ایران در پی عقب کشیده‌شدن ساعت‌ها در یکشنبه‌شب، یک ساعت بیشتر استراحت ‌کردند و در استراحت به جشن و پایکوبی پرداختند. گفتنی است ملت ایران واقعا به استراحت نیاز داشتند.

captcha
شماره‌های پیشین