sobhe-no.ir
1012
چهارشنبه، ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
2
رهبر انقلاب:

اهانت به پیامبر اعظم؟ص؟ برای منصرف کردن اذهان از نقشه‌های آمریکا برای منطقه است

توسعه همکاری‌ها در بندر چابهار و کمک برای حل بحران در افغانستان مهم‌ترین محورهای گفت‌وگوهای روز گذشته وزیر خارجه هند با ظریف بود

دهلی‌نو نگران توافق ایران - چین

دو روز پس از سفر وزیر دفاع هند به ایران، روز گذشته وزیر خارجه این کشور نیز ساعاتی در تهران توقف و با همتای ایرانی خود دیدار کرد؛ دیداری مهم که در نوع خود، واجد اهداف آشکار و پنهان برای طرف هندی بود.

صبح نو

رهبر انقلاب:

اهانت به پیامبر اعظم؟ص؟ برای منصرف کردن اذهان از نقشه‌های آمریکا برای منطقه است


حضرت آیت‌الله‌خامنه‌ای در پیامی، اهانت اخیر یک نشریه فرانسوی به ساحت نورانی پیامبر اعظم ؟ص؟ را محکوم کردند.
 متن پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به شرح زیر است:
بسمه‌تعالی
گناه بزرگ و نابخشودنی یک نشریّه‌ی فرانسوی در اهانت به چهر‌ه‌ی نورانی و قدسی حضرت رسول اعظم ؟ص؟ بار دیگر عناد و کینه‌ شرارت‌بار دستگاه‌های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام و جامعه مسلمانان را آشکار ساخت.
بهانه‌ آزادی بیان برای محکوم نکردن این جرم بزرگ که از سوی برخی سیاستمداران فرانسوی گفته شده کاملاً مردود و غلط و عوام‌فریبانه است.
سیاست‌های عمیقاً ضدّ‌اسلامی صهیونیست‌ها و دولت‌های استکباری عامل این‌گونه حرکت‌های دشمنانه است که هر‌چند یکبار بُروز می‌یابد. این حرکت در این برهه زمانی می‌تواند، نیز به انگیزه‌ منصرف کردن ذهن ملّت‌ها و دولت‌های غرب آسیا از نقشه‌های شومی باشد که آمریکا و رژیم صهیونیستی برای این منطقه در سر دارند.
ملّت‌های مسلمان به‌ویژه کشورهای غرب آسیا، ضمن حفظ هوشیاری در مسائل این منطقه‌ی حسّاس، باید هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نکنند.
والله غالب علی امره
سیّدعلی خامنه‌ای

captcha
شماره‌های پیشین