درباره تلخ و شیرین یک معارفه سیاوش آقاجانی

در این سال‌ها شنیده بودیم برخی چهره‌ها از حامیان جدی حفظ و ابقای حجه‌الاسلام قربانی در جایگاه نمایندگی ولی فقیه در استان گیلان هستند ولی نه این قدر که هر آن که موجب رنجش ایشان شده باشد را #نادان خطاب کنند!
حال این که حجه‌الاسلام قربانی در موارد متعددی موجب تنزل جایگاه مهم نمایندگی ولی‌فقیه و رنجش نیروهای انقلابی و دلسوز استان شد که آنها نیز به مثابه اهتمام به این جایگاه و در دفاع از حقوق مردم، انتقاداتی را مطرح می‌کردند که برخی از این انتقادات هم با شکایت و پیگرد قانونی دفتر حجه‌الاسلام قربانی مواجه می‌شد.
 البته راضی به هتک حرمت حجه‌الاسلام قربانی نبودیم و نیستیم، لیکن حفظ عزت ایشان به قیمت تنزل جایگاه نمایندگی ولی‌فقیه و تحقیر منتقدان دلسوز و انقلابی را نیز درست نمی‌دانستیم که متاسفانه در مراسم تودیع و معارفه از سوی برخی سخنرانان صورت گرفت.
بگذریم، هر چه که بود گذشت و ما قدردان لطف، احترام و اعتماد رهبر انقلاب به مردم عزیز گیلان خصوصا جوانان مومن و با انگیزه این استان هستیم و به خود می‌بالیم و از این انتصاب سپاسگزاریم و امیدواریم نماینده جدید، جایگاه نمایندگی ولی‌فقیه را به جایگاه رفیعی که شایسته آن است برسانند؛ ان‌شاءالله.
 Sad_kalame@