sobhe-no.ir
991
یکشنبه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
1
در شب عید غدیر و توسط کاربران توییتر

#لبیک‌یاخامنه‌ای، ترند نخست جهان شد

هشتگ «لبیک یا خامنه‌ای» ترند نخست جهان شد. دیروز همزمان با عید سعید غدیر، این هشتگ از سوی کاربران توییتر فارسی، مورد استقبال قرار گرفت و این درحالی بود که از دو روز قبل نیز این هشتگ، در میان رتبه‌های نخست ترند ایران و جهان قرار داشت.

الیوت آبرامز جانشین برایان هوک پیش از این شکست سختی در ماجرای ونزوئلا از ایران متحمل شده است

رفت و آمد شکست‌خورده‌ها

شامگاه پنجشنبه گذشته بود که برایان هوکِ 52ساله پس از 720 روز فعالیت به عنوان نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران از قصد خود برای استعفا خبر داد و پمپئو، وزیر خارجه نیز آن را تایید کرد. این کناره‌گیری از سوی رسانه‌ها به شکست هوک در پیشبرد سیاست فشار حداکثری روی ایران تعبیر شده است.

«صبح‌نو» در گفت‌‌وگو با حسین رویوران، پیامدهای انفجار بیروت را بررسی کرد

نمایش مکرون، تدبیر حزب الله

سرمقاله

سیلی تاریخ بر گوش فرانسه

گزارش «صبح‌نو» درباره کاهش آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونای کشور در 48‌ساعت گذشته را بخوانید

آرامش پس از طغیان

روزهای جمعه و شنبه از لحاظ آمار مبتلایان جدید کرونا و نیز تعداد فوتی‌های ناشی از این بیماری منحوس روزهای آرام‌تری بود. تا روز پنجشنبه آمار فوتی‌های کرونا به طور میانگین به 200نفر می‌رسید اما در دو روز گذشته این آمار کاهش یافت. بر‌اساس آمار منتشر شده از سوی وزارت بهداشت و درمان در 24‌ساعت ظهر روز پنجشنبه تا جمعه 156‌هموطن جان خود را به‌دلیل کرونا از دست دادند. این تعداد در فاصله ظهر روز پنج‌شنبه تا ظهر روز جمعه به 132‌نفر رسید که در مقایسه با روزهای گذشته کاهش خوبی داشته اما همچنان نیز بالاست چرا‌که حداقل به تعداد همین هموطنانی که از دست رفته‌اند خانواده‌های دیگری در سراسر کشور هم داغدار شده‌اند.

«صبح‌نو» چالش‌ها و پیامدهای ورود شرکت‌های فناوری به بازار بورس را بررسی می‌کند

بازی برد - برد مردم و استارتاپ‌ها

گزارش عارف چراغی / این روزها که بازار بورس بیش از هر زمان دیگری رونق گرفته است، شرکت‌های فناوری و استارتاپی نیز تمایل خود را برای ورود به این بازار اعلام کرده‌اند. اما سوالات و ابهامات زیادی درباره نحوه ورود این شرکت‌ها مطرح شده است. اینکه این شرکت‌ها چگونه سبب رونق بازار سرمایه می‌شوند و به‌طور کلی ورود آن‌ها با چه چالش‌ها و پیامدهایی همراه است از جمله سوالاتی است که ذهن سهامداران خرد را به خود مشغول کرده است.

گپ صمیمانه با علی مسعودی، بازیگر وکارگردان تلویزیون

اگر همه قرنطینه بودیم کل تلویزیون تکراری می‌شد

علیرضا مسعودی‌مشهدی ازجمله طنزپردازان تلویزیونی است که سابقه کاری‌اش به «ساعت خوش» می‌رسد و بعد از نویسندگی در آن برنامه به‌عنوان نویسنده در برخی سریال‌های طنز تلویزیونی نظیر «کوچه اقاقیا»، «قرارگاه مسکونی»، «سه در چهار» و «آقا و خانم سنگی» حضور داشت. تازه‌ترین کار مسعودی مجموعه «آخرخط» است که اخیرا روی آنتن رفته است. با مسعودی درباره تولید حین شیوع کرونا و ربطش با فضای مجازی حرف زده‌ایم.

از سوی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) انجام می‌شود

خدمات ویژه به معلمان و دانش‌آموزان مناطق محروم

شماره‌های پیشین