sobhe-no.ir
938
سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
4
گفت و گوی «صبح نو» با عباس سلیمی نمین درباره تأکیدرهبری به جذب افراد و یارگیری برای جبهه انقلاب،جذب حد اکثری نقطه مقابل قبیله‌گرایی است

نگاه حکومت محورانه به جای گروه‌گرایی

گفت‌وگو حسام رضایی / اگر دست به واکاوی و وارسی وجوه گفتمانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب بزنیم، می‌بینیم که چشمگیرترین وجه آن، تاکید بر رواداری غلبه رویکرد جذب حداکثری نسبت به آحاد جامعه است. این وجه غالب در سخنرانی‌های مختلف ایشان، به کرات خود را بروز داده است. همین دو روز پیش ایشان در دیداری دانشجویی، در عین توصیه به گسترش جبهه انقلابی تاکید ‌کردند که باید از حذف و طرد دیگران خودداری شود. ایضا ایشان در تاریخ 3 آذر 95 در دیدار جمعی از بسیجیان، تاکید ‌کردند: «بنده معتقد به جذب حداکثری‌ام، البته با روش‌های خودش»؛ اما یکی از مهم‌ترین و شاید معروف‌ترین گزاره‌های تولیدی از سوی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای طی سال‌های اخیر، عبارت «جذب حداکثری، دفع حداقلی» باشد.

شهروندان عراقی، در اعتراض به هتاکی شبکه «MBC» به شهید المهندس دفتر این شبکه را تسخیر کردند

بنگاه تفرقه افکن سعودی بسته شد

در پی هتاکی شبکه سعودی« MBC» به شهید ابومهدی‌المهندس، نایب رییس شهید سازمان الحشد‌الشعبی، گروه‌های عراقی خواستار اتخاذ اقدامات مناسب برای توقف اقدامات و فعالیت‌های غیراخلاقی این شبکه سعودی و بستن دفاتر آن در عراق شد که در ادامه این اعتراضات روز گذشته صدها نفر از شهروندان عراقی دفتر این شبکه فتنه گر سعودی را تسخیر و آن را تعطیل کردند.

مردم و جریان‌های سیاسی عراق از اقدام موهن برخی سفارتخانه‌های خارجی خشمگین شدند

تأ‌کید بغداد در اخراج سفرای اروپایی

شماره‌های پیشین