sobhe-no.ir
904
شنبه، ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
18
نکته

برای یکدیگر دعا کنیم

گزارش «صبح‌نو» درباره محمدعلی نجفی، سیاستمدار اصلاح‌‌طلب که حادثه‌ای بزرگ در شهر رقم زد را بخوانید

مردی برای تمام فصول

سال پرماجرای 98 در مدیریت شهری تهران هم فراز و فرودهای عجیب و بسیاری را پشت سرگذاشت اما در راس همه این ماجراهای باورنکردنی باید ارتکاب قتل از سوی آقای محمدعلی نجفی، شهردار اصلاح‌‌طلب تهران را قرار داد؛ ماجرایی که در تاریخ بلدیه تهران بی‌سابقه است و شوک عظیمی به افکارعمومی، آن هم نه فقط در تهران که در کل کشور وارد کرد.

صبح نو

نکته

برای یکدیگر دعا کنیم

اگر الان بپرسید برای سال‌99 چه آرزویی دارید؟ حتما مواردی چون طلب سلامتی، امنیت، آرامش و برکت از خدای بزرگ برای همه ایرانیان و حتی جهانیان را اعلام می‌کنیم. اگرچه این موارد را بیشتر ما در ابتدای سال جاری هم خواستیم و دعا کردیم، اما با این وجود ما به امید لطف الهی و دعا زنده هستیم تا این سال عجیب و تلخ را 
پشت سر بگذاریم. تمام روزهای سال گذشته را که مرور کنیم به اتفاقات و حوادث مختلفی می‌رسیم که هر‌کدام برای از پا انداختن ملتی و جامعه‌ای کافی است اما ما همچنان هستیم. درست است که این روزها مردم دل و دماغ شاد بودن ندارند و کسی بوی عید را نمی‌فهمد اما چه بخواهیم و چه نخواهیم سال تا چند روز دیگر تمام می‌شود و باید خود را برای روزهای خوب آماده کنیم. البته در این شرایط و در چنین روزهایی باید بیشتر از قبل دست به دعا برداریم. حاج آقا مجتبی تهرانی ؟ره؟ می‌گفت: «برای یکدیگر دعا کنید چراکه ما با زبان خودمان گناه کرده‌ایم و شاید دعا در حق خودمان مستجاب نشود. اما اگر در حق دیگری دعا کنید، برای آن فرد اجابت می‌شود.» حالا در این روزهای دشوار که سال‌98 را به پایان می‌بریم برای سلامتی همه ایرانیان و حتی جهانیان دعا کنیم. از همه بالاتر و مهم‌تر هم برای فرج و ظهور مولا و امام زمان‌مان؟عج؟ دعا کنیم که با ظهور ایشان به‌طور حتم مشکلات و آلام تمام جهانیان هم به پایان خواهد رسید. به امید دیدار در سال بعد، در پناه حق باشید.

captcha
شماره‌های پیشین