sobhe-no.ir
885
شنبه، ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
3
یادداشت

اشتباهی که نباید تکرار کرد

مهدی فضائلی

اصلاح‌طلبان هنوز به تاکتیک مشخصی برای حضور در انتخابات مجلس دست نیافته‌اند،11‌حزب اصلاح‌طلب در قالب «ائتلاف برای ایران» در تهران لیست مشترک می‌دهند

لیست‌های پراکنده اصلاحات

گزارش حسام رضایی / پس از کش‌و‌قوس‌های فراوان، بالاخره تاکتیک اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس یازدهم روشن شد. جبهه اصلاحات برای تهران لیست مشترک خواهد داد؛ لیستی با عنوانی که ما را به یاد انتخابات مجلس هفتم می‌اندازد.

کارناوال انتخاباتی غلامرضا تاجگردون، نماینده اصلاح‌طلب، واکنش‌های تندی را در جامعه به همراه داشته است

بزم انتخاباتی حامیان دولت

صبح نو

کارناوال انتخاباتی غلامرضا تاجگردون، نماینده اصلاح‌طلب، واکنش‌های تندی را در جامعه به همراه داشته است

بزم انتخاباتی حامیان دولت

روز گذشته ویدیوئی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد غلامرضا تاجگردون، نماینده اصلاح‌طلب مجلس برای تبلیغات انتخاباتی خود، در جشنی در گچساران که به کارناوال‌های عروسی شبیه می‌نمود، به‌طرز عجیب و غریبی مشغول ابراز پاسخ به نمایش به اصطلاح طرفدارانش است. نکته جالب ماجرا آن‌جاست که برخی اقوال از ردصلاحیت تاجگردون توسط شورای نگهبان حکایت داشت اما پس از کش‌وقوس‌های زیاد، موفق به دریافت آن شد. چندی پیش یکی از سایت‌ها بنابر منابع موثق، از شبکه حامی-پیروی تاجگردون در دستگاه‌های و نهادهای تاثیرگذار کشور رونمایی کرده بود.
 بنابر این گزارش مفصل، این نماینده عضو فراکسیون امید با نفوذ در نهادهای مختلف، افراد منتسب به خود از فامیل سببی گرفته تا نسبی را برای بهره‌برداری از امکانات مالی و معنوی گماشته است. او نه تنها تاکنون به این گزارش و گزارش‌هایی از این دست، هیچ واکنشی نشان نداده بلکه با سکوت و بی‌اعتنایی از کنار آن‌ها گذشته است.
از سویی دیگر این کاندیدای اصلاح‌طلب در حالی آواز و دهل برای تبلیغات انتخاباتی خود به راه انداخته است که اصلاح‌طلبان همسو با روش رسانه‌های ضدانقلاب و فارسی زبان خارج کشور  برای وقایع ماه‌های اخیر مزورانه سوگواری می‌کردند.
باید دید جناب تاجگردون که متهم به تدارک شبکه نفوذ و حامی پیرو در سراسر کشور است، برای دست یافتن به کدامین منفعت و سود پشت پرده‌ای، بار دیگر دست به ایجاد ستاد تبلیغاتی پر زرق و برق برای راه یافتن به مجلس کرده است؟ مجلس یازدهم آیا جای چنین نمایندگانی خواهد بود. تصمیم با مردم است.

captcha
شماره‌های پیشین