sobhe-no.ir
883
دوشنبه، ۲۱ بهمن ۱۳۹۸
7
نکته

حرف‌هایی که در دل می‌ماند

«صبح‌نو» دلیل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی درسئول را بررسی می‌کند

چرا نمایشگاه به شهر آفتاب نمی‌رود

گزارش زهرا اردشیری / اگر این روزها گذرتان به حوالی بزرگراه چمران، خورده باشد متوجه ترافیک سنگین این محدوده خواهید شد. 14‌سال پیش ترافیک کلافه‌کننده، ممتد و یکنواخت اطراف بزرگراه چمران، شورای شهر دوم را بر آن داشت تا با مصوبه‌ای بحث انتقال آن را به نمایشگاهی خارج از شهر تهران کلید زند. نمایشگاه شهر آفتاب با مساحت 138‌هکتار و هزینه‌ای بالغ بر هزار میلیارد تومان که در سال‌95 افتتاح شد، قرار بود جایگزین این نمایشگاه شود.

صبح نو

نکته

حرف‌هایی که در دل می‌ماند

«فرنوش خیلی دلم برات تنگ شده اما ...» سرم رو پایین می‎اندازم و از خواندن خصوصی‎ترین جمله‎های یک نفر عذاب وجدان می‎گیرم. غرق می‎شوم در عکس‎های اینستاگرام تا حواسم را از گوشی مردی که صندلی جلوی تاکسی نشسته پرت کنم. به میدان توحید كه می‌رسیم خودم را از غرق شدن نجات می‌دهم و دوباره چشمم به صفحه گوشی‎اش می‌افتد. تمام عاشقانه‎هایی را که به زور در 10خط چپانده بود پاک می‎کند؛ جمله‎هایی که فرنوش هیچ‎وقت از آن باخبر نمی‎شود. قبل از پیاده شدن قلب کوچک قرمز رنگی را ارسال می‌کند و نقطه می‌گذارد به جای همه ناگفته‎هایش. در را كه می‌بندد چهره مرد 
سی‌و‌چند ساله‌ای در قاب شیشه تاكسی جا می‌گیرد. دلم می‌گیرد از حرف‌هایی كه هیچ وقت كسی یادمان نداده چطور باید به زبان بیاوریمشان. حرف‌هایی كه همیشه در ذهن‌مان اسیر هستند و چه ٢٥‌ساله؛ باشیم و چه ٣٥‌ساله هیچ‌وقت راه به گوشی پیدا نمی‌كنند.  

captcha
شماره‌های پیشین