sobhe-no.ir
873
یکشنبه، ۰۶ بهمن ۱۳۹۸
2
رهبرانقلاب در پیامی به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا:

چشم امید در پویش گام دوم به جوانان دانشمند است

دکتر قالیباف در جلسه جامعه اسلامی مهندسین:

مجلس باید قوی‌شود؛ کار نشد ندارد

محمدباقر قالیباف، شهردار پیشین تهران در ماه‌های ابتدایی سال جاری بار دیگر با کلیدواژه نواصول‌گرایی و مجلس نو به میدان گام گذاشت و در نهایت به پشتوانه ماه‌ها و شاید به بیان بهتر، سال‌ها کار تشکیلاتی و بهادادن به جوانان انقلابی و پرانگیزه، آذرماه برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس یازدهم به ساختمان وزارت کشور رفت. رسانه‌های رقیب برای ایجاد افتراق در جریان انقلابی، از او به‌عنوان بالقوه‌ترین سرلیست یاد می‌کنند؛ هرچند خود قالیباف تمامی این شایعه‌های بی‌اساس را رد و عمده هدف خود برای حضور را لزوم تغییر در شاکله و شالوده مجلس آینده عنوان کرده است. همین اواخر بود که محمدرضا باهنر در گفت‌وگویی درباره جایگاه قالیباف شهردار پیشین تهران گفته بود: «با‌توجه به عملکرد شورای شهر اخیر، خدمات آقای قالیباف خیلی به چشم آمد و ممکن است برخی رسانه‌ها علیه او تبلیغ کنند، اما بالاخره خدمات زیادی به مردم کرده است و فکر می‌کنم از این جهت کمک‌کننده باشد.» عصر روز گذشته شنبه محمدباقر قالیباف مهمان جلسه ماهانه جامعه‌اسلامی مهندسین بود؛ تشکلی که باهنر سال‌هاست ریاست آن را به‌عهده دارد.

صبح نو

رهبرانقلاب در پیامی به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا:

چشم امید در پویش گام دوم به جوانان دانشمند است

رهبر معظم انقلاب در پیامی به پنجاه‌و‌چهارمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، تأکید کردند: امسال نشست شما در میانه حوادث مهمی برگزار می‌شود که هر‌یک از جهتی نشانه عظمت و اعتبار ایران اسلامی و ملت انقلابی آن است.
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی که صبح دیروز در وین قرائت شد، به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جوانان عزیز اتحادیه انجمن‌های اسلامی
امسال نشست شما در میانه حوادث مهمی برگزار می‌شود که هر یک از جهتی نشانه عظمت و اعتبار ایران اسلامی و ملت انقلابی آن است. شهادت‌ها، قدرت‌نمایی‌های نظامی، حضور بی‌نظیر مردمی، روحیه قوی و عزم راسخ جوانان، در کنار هزاران مجموعه فعال در عرصه دانش و فناوری، و نیز رویکرد دینی و معنوی در بخش عظیمی از جوانان سراسر کشور، همه از سر بر آوردن یک پدیده یکتا در جهان امروز خبر می‌دهد. پدیده‌ای که می‌تواند در آینده تاریخ تأثیرات عمیق و تعیین‌کننده بگذارد.
گام دوم انقلاب اسلامی باید بتواند به حول و قوه الهی این پدیده را به کمال برساند و به ثمر بنشاند.
چشم امید و انتظار در این پویش حیاتی به جوانان دانشمند و فرزانه و با ایمان است و شما می‌توانید در شمار این برگزیدگان تاریخ‌ساز باشید.
به امید موفقیت‌های بزرگ شما عزیزان
والسلام علیکم ورحمة الله
سیّد‌علی خامنه‌ای
۳‌بهمن‌ماه‌۱۳۹۸

captcha
شماره‌های پیشین