sobhe-no.ir
870
سه شنبه، ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
16
هشتگ‌های روز

نماز

عینســـــــتاغـــــــــرام

امید مهدی‌نژاد

بازتاب

بازنمای نقدها و نگاه‌ها درباره صبــــــــــــــح نو

صبح نو

عینســـــــتاغـــــــــرام

امید مهدی‌نژاد

  چیز  
اتحادیه اروپا غیرقابل‌قبول خواند. به گزارش برخی پایگاه‌های خبری، اتحادیه اروپا اقدامات رژیم صهیونیستی در قدس را غیرقابل قبول خواند. سخنگوی اتحادیه اروپا گفت: اقدامات رژیم صهیونیستی در خاک فلسطین غیرقابل قبول است و این رژیم باید به قوانین بین‌المللی پایبند باشد. در پی این اظهار نظر رژیم صهیونیستی ضمن اعلام اینکه قوانین بین‌المللی باید به این رژیم پایبند باشد، از اتحادیه اروپا خواست چیز نکند. رژیم صهیونیستی افزود: اقدامات رژیم ما در خاک فلسطین به خود این رژیم مربوط است و به‌جز این اقدامات این رژیم در سایر خاک‌ها نیز به خود این رژیم مربوط است.
 
 کانون 
کانون بوی گند شناسایی شد. به گزارش پایگاه‌های خبری کانون بوی گند (نامطبوع) تهران شناسایی و به رسانه‌ها معرفی شد. بر اساس این گزارش‌ها معاون استاندار تهران روز گذشته گفت: کانون بوی نامطبوع تهران شناسایی شده و بر اساس گزارش کارشناسان سه مجموعه آرادکوه، دام‌گستر و فاضلاب جنوب تهران کانون انتشار بوی نامطبوع در پایتخت است. در پی انتشار این خبر دو مجموعه آرادکوه و دام‌گستر عذرخواهی کردند. این دو مجموعه با اشاره به اینکه تصور نمی‌کردیم بوی ما تا این اندازه نامطبوع باشد که برای شناسایی ما کمیته‌های تخصصی مشغول به کار شوند، اعلام کردند در راستای بوزدایی از خود اقدام خواهند کرد. گفتنی است فاضلاب جنوب تهران نیز با اشاره به اینکه بوی گند برای فاضلاب یک امر طبیعی محسوب می‌گردد، از پایتخت‌نشینان خواست تحمل کنند. این فاضلاب گفت: در هیچ‌جای دنیا فاضلاب‌ها بوی گل و ریحان نمی‌دهند و حتی در کشورهای پیشرفته نیز بوی نامطبوع از خصوصیات طبیعی فاضلاب‌هاست و هرچه کشورها پیشرفته‌تر باشند بوی فاضلاب‌شان نیز نامطبوع‌تر است.
 
 خصوص 
روزنامه کویتی افشا کرد. روزنامه کویتی طی افشایی که کرد از انتقال ۱۶‌نظامی مجروح آمریکایی  به کویت خبر داد. روزنامه القبس فاش کرد 
۱۶ نظامی آمریکایی  که در حمله موشکی ایران به پایگاه عین‌الاسد مجروح شده‌اند، چند روز پیش برای درمان به یکی از بیمارستان‌های نظامی منطقه «عریفجان» در جنوب کویت منتقل شده‌اند. یک کارشناس گفت: با انتشار این اخبار دلیل نفس‌نفس‌زدن‌های ترامپ در کنفرانس خبری بعد از حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکایی  مشخص شد. این کارشناس در پایان افزود: منتظر اخبار بعدی در این خصوص هستیم.
 

captcha
شماره‌های پیشین