sobhe-no.ir
863
یکشنبه، ۲۲ دی ۱۳۹۸
14
خبر

برگزیدگان دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار معرفی شدند

یک‌دهه با عمار

مراسم پایانی دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار با تقدیر از برگزیدگان بخش‌های متعدد این جشنواره برگزار شد. در این جشنواره همچنین از محمدرضا سرشار، به‌عنوان پیشکسوت فعالیت‌های فرهنگی تقدیر به عمل آمد.

اسامی برگزیدگان

صبح نو

اسامی برگزیدگان

بخش مستند رویای ایرانی:
برگزیده: «مخترع آهنی» به کارگردانی «محمدجواد رئیسی»
لوح افتخار: «توان دفاعی (بعد از ۲۵۰۰‌سال)» به کارگردانی «علی طادی» و اثر «ناجی کرونر» به کارگردانی «مسعود کارگر»
بخش مستند همت مؤمنانه :
برگزیده: «مجموعه مستند نور (قسمت وطن آرزوها)» به کارگردانی «مهدی فارسی» و «یکی از ما (سایت هسته‌ای)» به کارگردانی «امیرعسگری»
لوح افتخار: «بازار تزارها» به کارگردانی مشترک «محسن مقصودی و مهدی فریدی» و اثر «در کنار هم» به کارگردانی «سید مجتبی خیام الحسینی»
بخش مستند حافظه ملی:
برگزیده: «پدر طالقانی» به کارگردانی «محمدعلی محمددوست» و «امتحان» به کارگردانی «سجاد ریاحی»
لوح افتخار: «آن شش نفر» به کارگردانی «محمدعلی یزدانپرست» و «روایت رهبری» به کارگردانی «مهدی نقویان»
بخش مستند پایش و پالایش اجتماعی:
برگزیده: «امیدیه» به کارگردانی «علی زهیریو» «قصه‌های همیشگی» به کارگردانی «بابک مجیدی» و اثر «رویای آجری» به کارگردانی «داوود مرادیان»
لوح افتخار: «خصوصی‌سوزی» به کارگردانی «محسن اسلام‌زاده» و «سقف آرزوها» به کارگردانی «علی سلطانی‌وش»
بخش مستند مقاومت جهانی :
برگزیده: «آقای تغییر» به کارگردانی «مهدی انصاری»
لوح افتخار: «مرثیه‌ای از انجیل» به کارگردانی «محمدهادی نعمتی»
بخش مستند مدافعان حرم
برگزیده: «شیرینی شام» به کارگردانی «علیرضا باغشنی»
لوح افتخار: «مردان زندگی» به کارگردانی «یحیی رضایی»
بخش مستند ملت قهرمان
برگزیده: «خاطرات موتور سیکلت» به کارگردانی «امیرحسین نوروزی»
لوح افتخار: «بر اثر زلزله» به کارگردانی «عبدالکریم شهابی» و «دیوارهای نخی» به کارگردانی «عباس عمرانی بیدی»
بخش مستند جنگ نرم:
برگزیده: «باشگاه شهرت» به کارگردانی «محمدحسن یادگاری»
لوح افتخار: «پایان بازی» به کارگردانی مشترک «سیدحامد قاسمی و علی رهجو» و «پشت کوه‌های بلند» به کارگردانی «یزدان کیانی» و اثر «محیا» به کارگردانی «محمد عقیلی»
بخش مستند تاریخ فرهنگی، اجتماعی و دفاع مقدس
برگزیده: «نبرد بیست‌و‌نهم» به کارگردانی «مهرداد حق‌شناس»
لوح افتخار: «شجریان؛ از سپیده تا فریاد» به کارگردانی «مهدی طوسی» و «بلتا» به کارگردانی «سعید محسن‌یوسفی»
بخش داستانی کوتاه و نیمه بلند
برگزیده: «آب هرگز نمی‌میرد» به کارگردانی «حسین دارابی»
لوح افتخار: «فکر بکر» به کارگردانی «یوسف سبحانی» و «سوم ب» به کارگردانی «مرتضی راوش»
بخش داستانی بلند
برگزیده: «منطقه پرواز ممنوع» به کارگردانی آقای «امیر داسارگر»
لوح افتخار: «ستاره زاگرس» به کارگردانی «پرویز شیخ طادی»

captcha
شماره‌های پیشین