sobhe-no.ir
829
سه شنبه، ۰۵ آذر ۱۳۹۸
2
نکته

سر ماشین را کج نکنید

محبوبه نیاورانیدبیر گروه سیاست

مردم بار دیگر #میدان_ انقلاب را فتح کردند

نه به گرانی ، نه به نا امنی

اجتماع بزرگ مردمی در حمایت از امنیت، آرامش و اقتدار کشور و در محکومیت سوءاستفاده عده‌ای آشوب‌طلب از اعتراضات به تصمیم دولت مبنی بر سهمیه‌بندی بنزین، دیروز چـهارم آذر با حضور عموم مردم تهران از مسیرهای چهارگانه به سمت میدان انقلاب اسلامی برگزار شد.

هشدار سرلشکر سلامی:

از خط قرمزهای ما عبور کنید، نابودتان می‌کنیم

صبح نو

مردم بار دیگر #میدان_ انقلاب را فتح کردند

نه به گرانی ، نه به نا امنی

اجتماع بزرگ مردمی در حمایت از امنیت، آرامش و اقتدار کشور و در محکومیت سوءاستفاده عده‌ای آشوب‌طلب از اعتراضات به تصمیم دولت مبنی بر سهمیه‌بندی بنزین، دیروز چـهارم آذر با حضور عموم مردم تهران از مسیرهای چهارگانه به سمت میدان انقلاب اسلامی برگزار شد.

با وجود آنکه هنوز دقایقی به آغاز راهپیمایی مردم تهران در محکومیت اغتشاشات اخیر مانده بود، جمعیت زیادی در میدان انقلاب تجمع کردند.
راهپیمایان شعارهایی همچون «مرگ بر فتنه‌گر»، «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده» و «لبیک یا خامنه‌ای» سر داده و پرچم‌های سه رنگ کشورمان را در دست داشتند.
تهرانی‌ها با فریادهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» انزجار خود را از مواضع خصمانه آمریکا اعلام کرده و اغتشاشات اخیر کشور را محکوم کردند.
همچنین تعدادی از راهپیمایان دست‌نوشته‌هایی را با خود حمل می‌کنند که روی آن، در کنار اعتراض به موضوعات اقتصادی، بر جداسازی حساب مردم از آشوبگران تاکید شده است.
سعید حدادیان، مداح اهل بیت؟عهم؟ نیز در این اجتماع بزرگ به مدیحه‌سرایی و شعرخوانی پرداخت.
برخی شرکت‌کنندگان در این اجتماع، پوستری را در دست داشتند که در آن نوشته شده بود: « مرگ بر اغتشاشگر، مرگ بر منافق، مرگ بر اختلاس‌گر».
شرکت‌کنندگان  در تجمع بزرگ مردمی با حمایت از اقتدار و محکومیت ناامنی‌های اخیر، با قرائت قطعنامه‌ای مواضع خود را در ۶ بند اعلام کردند.
همسر شهید مرتضی ابراهیمی شهید مدافع امنیت و اقتدار کشور که در جریان ناآرامی‌های پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت به‌دست اشرار به شهادت رسید، در اجتماع با شکوه مردم تهران گفت: مرتضی در کنار مردم بود اما عده‌ای آن را در مقابل خود می‌دیدند.
وی با بیان اینکه دغدغه شهید ابراهیمی، مشکلات مردم بود و پاکباخته به میدان خدمت رفت، اظهار داشت: مرتضی رفت تا پیغام سرخ عاشورا را در روزگار مملو از فتنه و تردید به گوش همه برساند.
همسر شهید ابراهیمی از مردم خواست تا نگذارند صدای ضربان قلب دوستان همسر شهیدش در هیاهوی صدای اهل نفاق خاموش شود. وی خطاب به برخی مسوولان گفت: جنابان مسوول! از امروز هرگاه برای خوشامد نااهلان، خواستید به سپاه بتازید، خون مرتضی و بغض محمدصدرا را به‌یاد داشته باشید.
شعرخوانی حماسی سعید حدادیان، مداح اهل بیت؟عهم؟ در اجتماع مردم تهران در میدان انقلاب اسلامی با استقبال جمعیت حاضر روبه‌رو شد.
در بخش‌هایی از شعر این مداح اهل بیت آمده بود: ما معترضانیم نه فوج متعرض/ با سستی تدبیر شما مسأله داریم/ این فاجعه از سستی تدبیر شما بود/ یکبار بگویید که تقصیر شما بود
همچنین ابیاتی با این مضمون که مردم به عشق ولایت به صحنه آمده‌اند نه برای صحه گذاشتن به تدبیر دولت، از سوی حدادیان قرائت شد.
اصناف و بازاریان تهران نیز با حضور در راهپیمایی دیروز تهران، ضمن محکوم کردن اغتشاشات حمایت خود را انقلاب و رهبری اعلام کردند.
بازاریان تهران با در دست داشتن دست نوشته‌هایی از مسوولان امنیتی و قضایی خواستند با اغتشاش‌گران بر خورد قاطع کرده و اجازه ایجاد ناامنی در شهرها را ندهند.
همچنین شرکت‌کنندگان در تجمع بزرگ مردمی در لبیک به رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) و حمایت از اقتدار و امنیت کشور، با قرائت قطعنامه‌ای مواضع خود را در ۶ بند اعلام کردند.
در بخشی از این بیانیه آمده بود: بیانات هوشمندانه، شجاعانه و حکیمانه قافله‌سالار صبر و بصیرت در دفاع از کیان اسلام و نظام مقدس اسلامی در فضای غبارآلود این ایام را عامل شکست توطئه جهانی و جدایی صف ملّت از اغتشاش‌گران و اشرار دانسته، ضمن تجدید میثاق با رهبر مقتدر و مقتدای عظیم‌الشأن عزیزتر از جان‌مان، آمادگی تا پای جان خود برای اطاعت محض از فرامین معظم‌له به‌عنوان فصل‌الخطاب، تنها راه غلبه بر مشکلات و مایه عزت و سربلندی ملت و کشور 
اعلام می‌نماییم.
راهپیمایان در این قطعنامه تاکید کردند: با اعتراض جدی نسبت به بی‌تدبیری صورت گرفته در نحوه و زمان اجرای افزایش نرخ بنزین آن هم در مقطع حساسی که با فتنه‌انگیزی استکبار و دولت‌های مرتجع منطقه، جبهه مقاومت و کشورهای پیرامونی ایران دستخوش التهابات بود و در داخل نیز تورم و گرانی بی‌سابقه ناشی از تحریم‌های ظالمانه و ضعف مدیریت، معیشت مردم را هدف قرار داده است، اهتمام واقع‌بینانه غیرشعاری در کاستن از آثار تورم، گرانی کالا و خدمات ناشی از مصوبه اخیر، جبران خسارات آسیب‌دیدگان از اغتشاشات اخیر و توجه جدی به نظرات کارشناسان دلسوز انقلابی را وظیفه مسوولان می‌دانیم.

captcha
شماره‌های پیشین