sobhe-no.ir
826
شنبه، ۰۲ آذر ۱۳۹۸
5
گزارش

پنج سال تاراج منابع نفتی یمن از سوی سعودی‌ها

اعتراضات در بغداد و ناصریه ادامه یافت

شتاب تحرکات سیاسی در عراق

اعتراضات پیاپی عراقی‌ها علیه فساد و ناکارآمدی در برخی شهرهای این کشور در حالی وارد سی‌امین روز خود می‌شود که شهرهای بغداد و الناصریه دیروز، جمعه بیشترین نگاه‌ها را به سوی خود جلب کردند و کانون توجهات رسانه‌های این کشور شدند.

سرلشکر رشید: آمریکا از رفتار اشتباه در خلیج فارس اجتناب کند

صبح نو

سرلشکر رشید: آمریکا از رفتار اشتباه در خلیج فارس اجتناب کند

سردار سرلشکر پاسدار غلامعلی رشید، فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء؟ص؟ در حاشیه رزمایش مشترک پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۹۸ و در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: به لطف خداوند بزرگ نیروهای مسلح ما متشکل از ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با استفاده از همه ابزارهای قدرتی که در اختیار دارند و با اشراف اطلاعاتی و رصد اقدامات دشمن، نه‌تنها تهدیدات را به طور دائم مورد ارزیابی قرار می دهند، بلکه در مقابل هرگونه تهدیدی از آمادگی بسیار بالایی هم در بعد دفاعی و هم در بعد تهاجمی برخوردار هستند.
وی با تاکید بر اینکه ما به دنبال جنگ نبوده و نیستیم اما در برابر هرگونه تهدیدی قاطعانه از منافع ملت ایران و سرزمین ایران اسلامی دفاع می کنیم، خاطرنشان کرد: به عنوان فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء؟ص؟ از این میدان و صحنه رزمایش پدافند هوایی به دشمنان ملت ایران به ویژه آمریکایی‌ها هشدار می‌دهیم که دولت آمریکا باید با اجتناب از رفتار اشتباه در منطقه به ویژه منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز نسبت به حفظ جان سربازان آمریکایی و به خطر افتادن جان آنها مسوولانه عمل کند.
فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء؟ص؟ در پایان تاکید کرد: برای جلوگیری از جنگ گفتار و ارسال پیام تنها کفایت نمی‌کند و به اقدام مناسب و رفتار مناسب نیاز است.

captcha
شماره‌های پیشین