sobhe-no.ir
813
یکشنبه، ۱۲ آبان ۱۳۹۸
16
هشتگ‌های روز

دموکراسی آمریکایی

عینســـــــتاغـــــــــرام

امید مهدی‌نژاد

بازتاب

بازنمای نقدها و نگاه‌ها درباره صبــــــــــــــح نو

صبح نو

عینســـــــتاغـــــــــرام

امید مهدی‌نژاد

  آسانسور  
اظهارات امام‌جمعه کرج خبرساز شد. به‌گزارش پایگاه‌های خبری استانی، در پی اظهارات امام‌جمعه کرج و نماینده ولی‌فقیه در استان البرز مبنی‌بر ساخت آسانسور شخصی برای فرماندار در ساختمان فرمانداری، جمعی از ناظران آگاه منظور را متوجه شدند؛ به‌طوری‌که «فارس» نوشت: بررسی‌ها نشان می‌دهد مخاطب حرف امام‌جمعه شهر کرج و نماینده ولی‌فقیه در استان البرز فرماندار اشتهارد بوده است که به‌بهانه تعمیرات ساختمان فرمانداری در حال ساخت آسانسور اختصاصی برای اتاق خود است. امام‌جمعه کرج گفت: در این شرایط گرفتاری مردم، مدیری که برای خود آسانسور شخصی می‌سازد، باید زودتر عزل کرد تا کار به‌جای باریک‌تر نرسد. آستانه تحمل مردم درزمینه فساد و بی‌بندوباری محدود است و باید در‌این‌زمینه مراقبت کرد. گفتنی است هنوز دقیقا معلوم نیست؛ اما قطعا به‌زودی معلوم می‌شود.

  سگ 
حامیان حقوق سگ اعتراض کردند. در پی تعابیر ترامپ درباره بتو ارو، نامزد احتمالی انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا که از نامزدی انصراف داده بود، جمعی از حامیان حقوق سگ به وی اعتراض کردند. ترامپ گفته بود ارو مثل سگ از کارزار انتخاباتی خارج شد. حامیان حقوق سگ گفتند ترامپ در روزهای گذشته نیز درباره مرگ ابوبکر البغدادی گفت او مثل سگ کشته شد و این نشان می‌دهد او سگ‌آزار بالقوه است. ترامپ هنوز واکنشی به این اظهارات نشان نداده است. گفتنی است بتو ارو، یکی دیگر از داوطلبان نامزدی انتخابات ریاست‌جمهوری، از دور رقابت‌ها کنار کشید و اکنون ۱۷ نفر برای جانشینی ترامپ رقابت می‌کنند.

  الکی 
نخستین مسابقات کشتی‌کج زنان در عربستان برگزار شد. در پی افزایش آزادی‌های اجتماعی در عربستان سعودی و رسیدن کار به جاهای باریک، نخستین مسابقات کشتی‌کج زنان در عربستان سعودی با حضور ناتالیا و لسی ایوانس برگزار شد. این زنان در این مسابقه منهای پوشش سر، پوشش بقیه خود را حفظ کردند؛ اما این مسابقات با انتقاداتی علیه بن‌سلمان و سازمان تفریح عربستان همراه بود. یکی از کارشناسان امور اجتماعی عربستان سعودی گفت: معلوم بود الکی همدیگر را می‌زدند. این کارشناس گفت: اگر واقعی بود، واقعا بهتر بود.

captcha
شماره‌های پیشین