sobhe-no.ir
802
یکشنبه، ۲۱ مهر ۱۳۹۸
14
خبر

گفت‌وگوی«صبح‌نو»بااین بازیگر درباره‌حواشی‌حضورش‌دراکران«مسخره‌باز»

عذرخواهی متین ستوده بابت پوشش نامتعارفش

میلادنجفیمراسم‌های سینمایی و برنامه‌های جانبی آن خوراک خبری رسانه‌های مختلف‌اند و بخش عمده این خوراک خبری مربوط به حواشی است. روز گذشته، تصاویر حضور خانم متین‌السادات ستوده، از بازیگران جوان سینما و تلویزیون، در مراسم اکران فیلم سینمایی «مسخره‌باز» حاشیه‌ساز شد.

صبح نو

خبر

کارگردان«تگزاس»سریال‌می‌سازد
مجموعه طنز «کامیون» به کارگردانی آقای سیدمسعود اطیابی برای پخش در نوروز 1399 ساخته می‌شود. به‌گزارش «فارس»، آقای مهدی هاشمی و خانم نسرین مقانلو به مجموعه تلویزیونی «کامیون» به تهیه‌کنندگی آقایان ابراهیم آرزو و شهرام دانش‌پور پیوستند. مجموعه طنز «کامیون»، سریال نوروزی شبکه دو سیما و دومین تجربه همکاری سیدمسعود اطیابی، کارگردان «تگزاس 2»، پرفروش‌ترین فیلم کمدی سال ۱۳۹۸، با تلویزیون است که در 30 قسمت 42دقیقه‌ای تولید می‌شود. داستان این سریال را آقای شهاب عباسی براساس طرحی از شهروز شکورزاده نوشته است. این مجموعه طنز درباره یکی از پیشکسوتان فوتبال است که مدتی روی کامیون باربری کار می‌کند و پس از آشنایی با سه دانشجو که صاحب‌خانه به‌دلیل مشکلاتی اثاثیه‌شان را به خیابان ریخته است، درگیر ماجراهایی می‌شود. «کامیون» روزهای پایانی پیش‌تولید را پشت‌سر می‌گذارد و تا امروز حضور مهدی هاشمی، نسرین مقانلو و علی هاشمی در آن قطعی شده است.

نام‌سریال‌احمدکاوری«وارش»شد
سریال «بهترین سال‌های زندگی ما» به کارگردانی آقای احمد کاوری به «وارش» تغییرنام داد. در‌حالی‌که آخرین مراحل فنی «بهترین سال‌های زندگی ما» به کارگردانی احمد کاوری و تهیه‌کنندگی آقای محمودرضا تخشید در حال انجام است تا به‌زودی آماده پخش شود، نام این سریال به «وارش» تغییر پیدا کرد؛ نامی که به مفهوم و قصه سریال نزدیک‌تر است. ناگفته نماند آقای محمدکامبیز دارابی، مجری طرح و آقای جابر قاسمعلی، نویسنده این پروژه هستند. «وارش» درامی تاریخی و عاشقانه و اقتباسی از رمان مطرح «مهاجران» هاوارد فاست، نویسنده مطرح آمریکایی است. این سریال 34 قسمت دارد و پخش آن برای اواخر پاییز امسال از شبکه سوم سیما پیش‌بینی شده است. داستان مجموعه از دهه ۱۳۳۰ روایت می‌شود و قصه‌ای پرفراز‌و‌نشیب را به‌تصویر می‌کشد که درادامه، به دهه حاضر نیز می‌رسد.

روزهای‌پایانی‌نگارش «بچه‌مهندس3»
نویسنده سریال «بچه‌مهندس» از وضعیت تولید این مجموعه گفت. نویسنده سریال «بچه‌مهندس3» اعلام کرد: همه‌چیز به تصمیم‌های مسوولان و بازخورد مخاطبان از فصل سه این سریال بعد از پخش برمی‌گردد و از الان نمی‌توانم بگویم فصل چهار این سریال نیز ساخته خواهد شد یا نه. آقای حسن وارسته، نویسنده سریال «بچه‌مهندس۳»، با اشاره به نگارش این سریال گفت: این روزها مشغول نگارش بخش‌های پایانی «بچه‌مهندس» هستم و همان‌طورکه می‌دانید، فصل سه به‌دلیل تحقیق‌های فراوان و با‌توجه‌به ۳۵ قسمت فیلمنامه، زمان زیادی از روند نگارش را به‌خود اختصاص داد. وی ادامه داد: این روزها گروه تولید در بیمارستان عمل مشغول تصویربرداری هستند و به‌تازگی خانم‌ها فرناز رهنما و مهسا مهجور به‌جمع بازیگران این سریال اضافه شده‌اند.

«خواب‌زده»متوقف‌شد
خانم الهام غفوری، تهیه‌کننده «خواب‌زده»، ضمن تشریح جزئیات آتش‌سوزی در محل تصویربرداری این سریال، از به‌کما‌رفتن آقای وحید جعفری، طراح صحنه این پروژه، خبر داد. سریال «خواب‌زده» به کارگردانی آقای سیروس مقدم برای شبکه نمایش خانگی در دست تولید است. غفوری ضمن تأیید خبر آتش‌سوزی در لوکیشن این مجموعه، درباره سوختگی وحید جعفری به «مهر» گفت: کار ما در آن لوکیشنی که جعفری دچار سوختگی شد، تمام شده بود و همه عوامل به خانه‌های خود رفته بودند و آن لوکیشن باید برای فیلمبرداری بعدی آماده می‌شد. وی ادامه داد: همه گروه بیرون آمده بودند و نمی‌دانم چطور شد که وحید جعفری دوباره به لوکیشن بازگشت؛ اما احتمال می‌دهیم در آن لوکیشن گاز پیچیده و او دچار سوختگی شده است. غفوری بیان کرد: وحید جعفری دچار سوختگی شدید شد و به‌تازگی به ما خبر دادند به کما رفته است. حال همه ما از این اتفاق ناگوار بسیار بد است؛ چراکه او جوانی خوب و همکاری درجه‌یک بود. این تهیه‌کننده درپایان اظهار کرد: پروژه متوقف شده و منتظر نتیجه پیگیری روند درمان او هستیم. کاش سوختگی او در حدی بود که می‌توانستیم کارهای درمان او را پیگیری کنیم.
 

captcha
شماره‌های پیشین