sobhe-no.ir
778
چهارشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۸
12

خبر

گفت‌وگوی«صبح‌نو»بانگارعابدی‌ همزمان باپخش«دودکش»از آی‌فیلم‌انگلیسی‌

به‌آرزوهایم ‌دربازیگری‌رسیده‌ام

این روزها شاهد پخش «دودکش» از آی‌فیلم هستیم. بازیگران مشهوری در این سریال بازی کرده‌اند که یکی از آن‌ها خانم نگار عابدی است.

صبح نو

خبر

نظرنماینده‌مجلس ‌درباره«بدون‌توقف»
یک نماینده مجلس درباره برنامه «بدون توقف» صحبت کرد. حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر با اشاره به اینکه پخش برنامه‌های گفت‌و‌گومحور در رسانه ملی بسیار ارزشمند است، یادآور شد: با‌توجه‌به شرایط موجود، تولید چنین برنامه‌هایی با هدف پاسخگویی به شبهات روز از ضرورت‌های جامعه است. حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به‌‌نظر من، پخش برنامه‌هایی همانند بدون توقف ضرورتی فرهنگی-اعتقادی است؛ چراکه زمینه گفت‌وگو و تبادل‌نظر را درباره مسائل روز فراهم می‌کند که فکر و ذهن جوانان ما را به خود مشغول کرده است. وی همچنین یادآور شد: مردم امروز سوالات و ابهاماتی دارند و در این برنامه‌ها، در فضایی به دور از محدودیت‌ها می‌توانند سوالات خود را مطرح کنند و پاسخ بگیرند. نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: ازآنجاکه این بحث‌ها در رسانه عمومی پخش می‌شود و مخاطبان آن از اقشار مختلف جامعه هستند، نیازمند ملاحظات جدی در ساختار، ارائه موضوع و طرح سوالات و بحث‌هاست که قطعا باید در این نوع برنامه‌ها مدنظر قرار گیرد.حجت‌الاسلام پژمان‌فر درادامه عنوان کرد: اصل و اساس کار خوب است؛ برای اینکه جوانان را در شرایط حال حاضر کشور ما دربرابر تهاجمات ایمن می‌کند و این بسیار مناسب است. عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی همچنین درباره طرح موضوع ولایت فقیه در برنامه بدون توقف گفت: اصل گفت‌وگو و ایجاد فضای گفت‌وگو به‌ویژه اینکه به‌منظور پاسخگویی به شبهات انجام شود، ارزشمند است؛ ولی با توجه به حساسیت موضوعات مطرح‌شده، باید دقت لازم در ارائه بحث‌ها مدنظر قرار گیرد؛ به همین دلیل، می‌گویم شکل‌گیری مناظره تأثیر مثبتی دارد. این نماینده درپایان اظهار کرد: افراد اهل‌فن قطعا در چارچوبی درست و منطقی و در بستری مناسب باهم بحث می‌کنند. البته باید دقت شود سوالات در همان جلسه پاسخ داده شود تا شبهه ذهنی برای مخاطبان که اغلب از گروه جوان هستند، ایجاد نشود و در‌این‌باره که شبهات بی‌پاسخ نمانند، ملاحظات اعمال شود.
 
انتقادتندداریوش‌ارجمندازمساله‌
پول‌های‌مشکوک
آقای داریوش ارجمند، بازیگر سریال محرمی «مرضیه»، با انتقاد از بودجه‌های میلیاردی برخی پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی تأکید کرد تلویزیون و ارشاد درزمینه بازخواست از تهیه‌کنندگان مسوول‌اند. بازیگر سریال محرمی «مرضیه» که به‌گفته کارگردانش بخش‌هایی از داستان آن به فسادهای اقتصادی و پولشویی ارتباط دارد، در پاسخ به اینکه تلویزیون چقدر می‌تواند درزمینه مبارزه با ورود پول‌های کثیف به عرصه هنر مؤثر باشد، گفت: خیلی می‌تواند تأثیر داشته باشد. تلویزیون خودش دستش در کار است؛ وگرنه حتما پرس‌و‌جو می‌کرد ببینید تهیه‌کننده‌ای که دستمزد یک‌میلیاردی به بازیگرش می‌دهد، از کجا آورده است؟ ارجمند با انتقاد از اظهارات برخی فیلم‌سازان درزمینه استفاده از پول‌های مشکوک در سینما و تلویزیون هم گفت: کارگردانی که در تلویزیون می‌نشیند و می‌گوید به من ربطی ندارد پولی که به من می‌دهند از کجا آمده است، در‌واقع مرده‌شور است. انگار برایش تفاوتی ندارد که مرده چه کسی باشد! تلویزیون اتفاقا باید یقه فلان تهیه‌کننده را بگیرد و بپرسد که از کجا بودجه آورده‌اید؟ چه آثاری که در تلویزیون پخش می‌شود و چه آن‌ها که بیرون از تلویزیون تولید می‌شوند، همه آدم‌هایی هستند که با تلویزیون هم همکاری دارند. تلویزیون و ارشاد در این زمینه مسوول هستند.
 
«هفت‌ونیم»به‌بوسان‌می‌رود
فیلم سینمایی «هفت‌و‌نیم» تازه‌ترین اثر سینمایی برادران محمودی در بیست‌و‌چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم بوسان در مهر سال جاری رونمایی خواهد شد. به‌گزارش روابط‌عمومی فیلم، «هفت‌ونیم» به نویسندگی و کارگردانی آقای نوید محمودی و تهیه‌کنندگی آقای جمشید محمودی در بهار و تابستان سال گذشته در سکوت خبری ساخته شد که فیلمی متفاوت در کارنامه سینمایی آن‌ها محسوب می‌شود. این چهارمین حضور برادران محمودی در جشنواره بین‌المللی فیلم «بوسان» به‌شمار می‌رود که از جشنواره‌های درجه الف جهان است.

captcha
شماره‌های پیشین