sobhe-no.ir
766
شنبه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
7
رهبر انقلاب در پیامی به گروه‌های جهادی، خواستار همگانی شدن این شعار شدند

خدمت‌رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت

قالیباف در اجتماع جهادگران بسیجی:

طعم شیرین خدمت  را  به کام مردم بنشانید

«صبح‌نو» موانع موجود برای استفاده شهروندان از دوچرخه در شهرها را بررسی می‌کند

دوچرخه، وسیله حمل‌و‌نقل مستقل نیست

جمعیت کلان‌شهر تهران روز‌به‌روز بیشتر می‌شود؛ میزان خودروهای شهری نیز آن‌قدر زیاد شده است که به نظر می‌رسد این شهر دوست‌داشتنی کم‌کم دارد تبدیل به پارکینگ خودرو می‌شود. شاید بهترین راهکار موجود برای بهبود شرایط حمل‌و‌نقل در این کلان‌شهر، استفاده شهروندان از دوچرخه برای ترددهای شهری باشد؛ اما آیا تهران شرایط استفاده از دوچرخه را دارد؟

صبح نو

قالیباف در اجتماع جهادگران بسیجی:

طعم شیرین خدمت  را  به کام مردم بنشانید


عصر چهارشنبه گذشته اجتماع جهادگران بسیجی در مصلای شهر ری در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی برگزار شد. در این اجتماع پرشور دکتر محمدباقر قالیباف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، تحقق عدالت و اقتصاد مردمی را مطالبه اصلی رهبری از جوانان دانست. وی در ادامه یادآور شد: خدا را شاکریم که جوانان جهادگر ما در گام دوم انقلاب مورد تأیید رهبر انقلاب قرار بگیرند و تدابیر ایشان را دریافت کنند. شکر نعمت این است که جوانان جهادگر اجازه ندهند پیام مقام معظم رهبری لحظه‌ای زمین بماند.
قالیباف افزود: وقتی وارد این جلسه شدم، یاد سال ۱۳۵۸ و دوران جوانی خود افتادم. آن روز هیچ سازمان و تشکیلاتی برای سازندگی نبود و فقط گروه‌های مردمی بودند که کار سازندگی را شروع کرده بودند. این تلاش یک‌سال بیشتر ادامه پیدا نکرد، زیرا از سال ۱۳۵۹ دشمن به سرکردگی آمریکای جنایتکار به کشور حمله کرد و اولویت ما دفاع از مرز‌ها شد. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه افزود: امروز بعد از 40سال از انقلاب و در شرایط گام دوم انقلاب اسلامی باید با همان روحیه اول انقلاب، منتظر تعارف برای کارکردن نباشیم. توجه کنیم نخستین پیام عمومی رهبری بعد از گام دوم انقلاب، پیام به جوانان جهادی است. مقام معظم رهبری در این پیام، تحقق عدالت در کشور بدون تشریفات اداری و زائد را دنبال کرده‌اند. این مأموریت و پرچم مهمی است که از این پس به دست جوانان سپرده شده است. دکتر قالیباف  اظهار کرد:  تردید نکنید که همه در کنار هم، همان‌طور که طعم کارآمدی امنیتی و دفاعی را چشیده‌ایم و در دنیا جزء قدرتمندان شده‌ایم، در پیشرفت اقتصاد مردمی نیز می‌توانیم موفق باشیم. آنچه در جبهه موثر واقع شد، اقدام و عمل انقلابی و زیست مومنانه بود. قالیباف در صفحه اینستاگرام خود نیز نوشت: در جمع جوانان جهادی گفتم که پس از «بیانیه گام دوم انقلاب» که خطاب اصلی‌اش به جوانان است، این پیام مکتوب حضرت آقا، پرچم خط شکنی را به دست شما داده است تا با تکیه بر ایمان و همت برای پیشرفت و عدالت جهاد کنید، بدون تعارف وارد میدان بشوید و به دور از تشکیلات زائد و ناکارآمد، طعم شیرین خدمت بدون منت را به کام مردم بنشانید. 
 

captcha
شماره‌های پیشین