sobhe-no.ir
708
دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
12

خبر

آیا«از یادهارفته»ازپس‌سوژه‌اش‌برآمده‌است

چشم‌نواز اما ناموفق

مجموعه تلویزیونی «از یادها رفته» همزمان با ایام ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه یک سیما رفته است.از حدود دو سال پیش خبر ساخت سریال «از یادها رفته» با حال و هوای درام در فضایی تاریخی منتشر شده بود. حالا این سریال به کارگردانی آقای بهرام بهرامیان و تهیه‌کنندگی اکبر تحویلیان تولید شده است.

صبح نو

خبر

فراخوان«ستاره‌ساز» برای‌فصل‌دوم
مجموعه «ستاره‌ساز» به‌زودی برای فصل جدید خود فراخوان می‌دهد تا استعدادهای فوتبالی را کشف کند. کشف ستاره‌های فوتبالی در «ستاره‌ساز» ادامه دارد. به گزارش روابط عمومی معاونت سیما، جواد فرحانی، تهیه‌کننده برنامه استعدادیابی «ستاره‌ساز» به انتشار فراخون فصل دوم برنامه اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با بازخوردهای خوبی که از پخش 25 قسمت نخست فصل اول برنامه دریافت کردیم به‌زودی فراخوان شرکت در فصل دوم را طی روزهای آتی اعلام خواهیم کرد و برنامه‌سازی در دو فصل بعدی (هر فصل، ۵۰ قسمت) ادامه خواهد داشت. تهیه‌کننده برنامه «ستاره‌ساز» افزود: در اتاق فکر برنامه در حال بررسی ایده‌های خوبی برای افزودن آیتم‌های ترکیبی متفاوت و بیشتر برای حفظ جذابیتِ چالش‌های شرکت‌کنندگان هستیم و امیدواریم با اضافه کردن این چالش‌ها، پویایی برنامه را بالا ببریم. وی در پایان تاکید کرد: بهره‌مندی از مربیان، بازیکنان موفق فوتبال کشورمان و کشف استعدادها و چهره‌های جوان و گمنام فوتبال در برنامه «ستاره‌ساز»، نویددهنده اتفاقی نو در فوتبال کشور است و امید را در جانِ جوانان شکوفا می‌کند.
 
«گیله‌وا» پس‌ازرمضان‌می‌آید
مینی سریال «گیله‌وا» به کارگردانی اردلان عاشوری و تهیه‌کنندگی امیر بنان پس از پایان ماه رمضان از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. به گزارش روابط عمومی سریال، جدیدترین محصول مرکز فیلم و سریال سازمان هنری رسانه‌ای اوج، مینی‌سریال «گیله‌وا» به‌زودی از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود. این مینی‌سریال در هفت قسمت و در شهرهای سیاهکل، کیاشهر و تهران تصویربرداری شده است. از بازیگران اصلی این مینی‌سریال می‌توان به حمیدرضا پگاه، ستاره اسکندری، امیر‌حسین صدیق، مهدی زمین‌پرداز، امیرحسین هاشمی، مهران رجبی و پریا مردانیان اشاره کرد. از نکات قابل توجه این سریال ایفای نقش میرزا کوچک‌خان جنگلی توسط بهروز شعیبی است. مینی‌سریال «گیله‌وا» با موضوعی عاشقانه در تلاش است با نگاهی عاطفی، به زندگی مردم شمال ایران در بستر اتفاقات تاریخی سال ۱۲۹۷ بپردازد و روایتگر سبک زندگی، روابط اجتماعی و عاطفی مردم ایران و نقش انگستان در امور داخلی کشور در صد سال گذشته باشد. 

کار«دلدار»تمام‌شد
تصویربرداری سریال «دلدار» برادران محمودی که هر شب از شبکه دو سیما پخش می‌شود به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما، تصویربرداری سریال تلویزیونی «دلدار» که از اول ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود و تاکنون ۱۲ قسمت از آن پخش شده است به انتها رسید. تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی به‌صورت هم‌زمان با دو گروه به مدیریت علیرضا رنجبران انجام شده است. این سریال که دومین مجموعه تلویزیونی برادران محمودی بعد از «سایه‌بان» است، مورد استقبال طیف وسیعی از مخاطبان سریال‌های رمضانی نیز قرار گرفته است. «دلدار» ملودرامی عاشقانه است که در خلاصه داستانش آمده: دیری است که دلدار پیامی نفرستاد. سریال «دلدار» محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو سیماست. این سریال هرشب ساعت ۲۱:۳۰ پخش می‌شود.
 
«کروکدیل» اکران‌دوم‌عیدفطرمی‌آید
فیلم سینمایی «کروکدیل» ساخته مسعود تکاور خود را برای اکران دوم عید فطر آماده می‌کند. مسعود تکاور، کارگردان «کروکدیل» که مدتی است در انتظار اکران مناسب است درباره وضعیت نمایش فیلمش در سینماها به «صبا» گفت: قصد داشتیم فیلم را در ماه رمضان اکران کنیم ولی با مذاکراتی که با پخش‌کننده داشتیم، تصمیم بر این شد که در اکران دوم عیدفطر «کروکدیل» در سینماها اکران شود. «کروکودیل» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی مسعود تکاور و تهیه‌کنندگی عزت‌الله جامعی‌ندوشن است که سال گذشته مدت زیادی در سردرگمی اکران بود.
 

captcha
شماره‌های پیشین