sobhe-no.ir
688
دوشنبه، ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
1
در حمله به کلیساهای سریلانکا 207نفر کشته و 450نفر مجروح شدند

روز خونبار کلمبو

سریلانکا دیروز شاهد انفجارهای پیاپی و برنامه‌ریزی شده علیه کلیساها و هتل‌های خود بود که بر اساس آخرین گزارش‌ها بیش از ۲۰۰کشته و ده‌ها زخمی برجای گذاشت. اقدامات تروریستی که مشابه آن، اسفندماه گذشته، اما نه در کلیسا بلکه در مساجد مسلمانان در نیوزیلند روی داد که فرد تروریستی با حمله به نمازگزاران مسجدی در شهر «کرایست‌چرچ» حداقل ۵۰مسلمان را به شهادت رساند و ده‌ها نفر دیگر را زخمی کرد.

نخست‌وزیر پاکستان وارد مشهد شد

عمران‌خان در ایران

سومین تغییر راهبردی در فرماندهی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ایجاد شد | بعد از انتصاب سر لشکر باقری ، رییس ستاد کل نیروهای مسلح در تیر95 و سرلشکر موسوی، فرمانده کل ارتش در مرداد 96 سرلشکر حسین سلامی از سوی فرماندهی کل قوا به عنوان فرمانده کل

فرمانده سلامی

روز گذشته آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب طی حکمی سردار حسین سلامی را به عنوان جانشین سردار محمدعلی جعفری، به عنوان فرمانده کل سپاه پاسداران منصوب کردند. در این گزارش به زندگی‌نامه، فعالیت‌ها و همچنین بخشی از اظهار نظرات سردار سلامی پیرامون موضوعات مختلف پرداخته‌ایم.

بررسی موضوع FATF نشان می‌دهد که در شرایط کنونی پذیرفتن توصیه‌های این نهاد قطعا به ضرر ماست، اما پاسخ سریع و صریح «بله» یا «نه» نیز، منافع ملی امروز و فردای ما را تامین نمی‌کند

روزآمد‌سازی مبارزه با نظام سلطه

یادداشت دکتر محمدباقر قالیباف

گزارش«صبح‌نو»ازجزییات‌سریال‌معمایی‌شبکه سه

پای‌«جیسون‌رضاییان»به‌«گاندو»بازمی‌شود

مجموعه تلویزیونی «گاندو» به کارگردانی آقای جواد افشار با گذشت نزدیک به یک‌سال از آغاز تولیدش، در صف پخش کنداکتور شبکه3 قرار گرفته است.

سر مقاله

این فرنگی‌های منجی

شماره‌های پیشین