sobhe-no.ir
686
سه شنبه، ۲۷ فروردین ۱۳۹۸
1
رهبر انقلاب در دیدار با شرکت‌کنندگان مسابقات قرآن:

بسیاری از سران کشورهای عربی دنباله‌روی کفار شدند

تذکر ظریف به اروپایی‌ها

هیچ منعی برای غنی‌سازی ایران وجود ندارد

چهره سال هنر انقلاب در سال 97 معرفی شد

به وقت ابراهیم

طی مراسمی در حوزه هنری ابراهیم حاتمی‌کیا به‌عنوان چهره سال هنر انقلاب اسلامی در سال 97 معرفی شد. این کارگردان در سال گذشته فیلم «به وقت شام» با موضوع رشادت های سربازان ایرانی در سوریه را روی پرده سینماها داشت. در این مراسم «ابراهیم حاتمی‌کیا» به‌عنوان چهره سال هنر انقلاب اسلامی در سال ۱۳۹۷ معرفی و تندیس هنر انقلاب را دریافت کرد.

سر مقاله

چرخیدن تریلی 18چرخ

نگاهی به فعالیت شهرداری تهران در دوره مدیریت جهادی برای مهار آب‌های سطحی

تهران سیل ندارد

نوروز امسال و در كوران اخبار سیل در مناطق مختلف كشور، لطیفه‌ای در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شد با این مضمون كه در تهران سیل نمی‌آید چون سوراخ بزرگی به اسم ... (یكی از تیم‌های فوتبال پایتخت) دارد! جدا از این لطیفه فوتبالی، با هشدارهای هواشناسی بسیاری از پایتخت‌نشینان این سوال برایشان پیش آمد كه آیا در تهران هم سیل می‌آید؟

استاد علی‌اکبر رشاد و استاد حمید پارسانیا درنشست «تقی‌زاده‌های جدید» وضع منورالفکری را بررسی کردند

آیینه‌سانی منورالفکران ایرانی

نشست علمی «تقی‌زاده‌های جدید و وضع منورالفکری در ایران» روز گذشته با سخنرانی حجت‌الاسلام حمید پارسانیا؛ عضو هیأت علمی دانشگاه تهران و آیت‌الله علی‌اکبر رشاد؛ رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در این پژوهشگاه برگزار شد.

به بهانه بارش‌های اخیر و دروغگویی عناصر ضدانقلاب درباره بحران آب کشور

لو رفتن شارلاتانیسم «نتانیاهو» و «بی‌بی‌سی» فارسی در قضیه آب

خردادماه سال‌97، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم جعلی و نامشروع صهیونیستی که در نزد افکار عمومی جهانیان به «شیاد و شارلاتان بزرگ» شهره است طی ویدیویی خطاب به مردم ایران، از بحران آب در کشور ما گفت و اصطلاحاً برای مردم ما اشک تمساح ریخت. این نخست‌وزیر رژیم کودک‌کش صهیونیستی با سیاهه‌ای از جنایت علیه بشریت و اقدامات ضدایرانی، در یک فریبکاری آشکار با انتشار یک پیام ویدیویی خود را دوست مردم ایران معرفی کرد و برای آموزش مقابله با بحران آب به مردم ما اعلام آمادگی کرد! نکته قابل تأمل و البته مضحک آنکه، چند روز پیش از این دغل‌کاری نتانیاهو، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» فاش کرده بود که در سال۲۰۱۱ (۱۳۹۰)، نتانیاهو از «تمیر پاردو»، رییس وقت موساد و «بنی‌گانتس» فرمانده ستاد کل نظامیان رژیم صهیونیستی خواسته بود که ظرف ۱۵روز به ایران حمله کنند، اما بر اساس گزارش‌ها، این دو مقام امنیتی و نظامی صهیونیستی از اجرای این امر به سبب تبعات فزاینده آن خودداری کردند.

نشست بررسی سیلاب‌های اخیر در دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برگزار شد

فراز و فرودهای کارشناسی درباره یک بحران

سیلاب‌ گوشه‌و‌کنار کشور را درگیر خود کرده است و البته در این مدت کارشناسان بسیاری درباره اینکه علت این سیلاب‌ها چیست اظهار نظرهای متفاوتی را مطرح کرده‌اند. برخی تخریب‌ها و دست‌اندازی‌های صورت‌گرفته از سوی عوامل انسانی را مطرح می‌کنند و برخی دیگر سدسازی‌های بدون برنامه را از دلایل این اتفاق می‌دانند. جالب اینجاست که برخی دیگر نیز اعلام می‌کنند اگر تعداد سدها بیشتر از مقدار فعلی بود جلوی سیلاب و بحران فعلی را می‌شد به‌راحتی گرفت. اما تمام این موضوعات روز گذشته در میزگرد بررسی سیلاب‌های اخیر مورد بحث قرار گرفت.

سیاست‌های اطلاع‌رسانی در زمان بحران

یادداشت بیژن مقدم

تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟

۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس

آمریکا که ارتش و سازمان‌های تروریستی آن مانند پنتاگون و سیا، طراح، سازمان‌دهنده، پشتیبان و مجری بسیاری از اقدامات تروریستی در سطح جهان هستند، در اقدامی تنفرانگیز اسم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را در فهرست تروریسم خود قرار داد که این اقدام با واکنش و مخالفت بسیاری از کشورهای جهان و سازمان‌های بین‌المللی روبه‌رو شد و تنها معدود رژیم‌هایی که در جنایات تروریستی آمریکا سهیم هستند مانند رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی از این اقدام آمریکا استقبال کرده‌اند. حال مجلس شورای اسلامی نیز 15طرح برای مقابله با اقدامات آمریکا در قبال ایران تدوین کرده است.

شماره‌های پیشین