sobhe-no.ir
659
چهارشنبه، ۰۱ اسفند ۱۳۹۷
16

صبح نو

عینســـــــتاغـــــــــرام

امید مهدی‌نژاد

  هیچی 
دو مسوول بازداشت شدند. یک منبع آگاه از بازداشت دو مقام مسوول در شمیرانات خبر داد. این منبع در پاسخ پرسش خبرنگار ما مبنی بر علت دستگیری این دو مقام مسوول گفت: جزئیات و علت این بازداشت را نمی‌دانم.
 وی در توضیح هویت این دو مقام مسوول گفت: فعلاً نمی‌توانم در این مورد چیزی بگویم، اما این دو مسوول بازداشت شده‌اند. 
گفتنی است سایر منابع آگاه در این‌باره سکوت کرده‌اند و هنوز هیچ منبع رسمی علت دقیق این بازداشت را بیان نکرده است اما یک تحلیلگر منطقه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: با توجه به توییت شب گذشته امام جمعه یکی از مناطق ییلاقی در شمال تهران، عده‌ای فساد مالی مرتبط با واگذاری زمین را از دلایل بازداشت این دو مسوول ذکر کرده‌اند. گفتنی است یکی دیگر از تحلیلگران منطقه‌ای حتی همین را هم تکذیب کرده است. لذا هیچی.

  زیبارویان 
یک استاد زیبایی‌شناسی از مردم ایران تجلیل کرد. پروفسور گوچی ژیوانشی، استاد کرسی زیبایی‌شناسی دانشگاه پالرمو در کلاس درس خود گفت: مردم ایران زیبایی را دوست دارند و ما نیز آن‌ها را دوست داریم. 
این تجلیل در پی انتشار آمار مقایسه‌ای مصرف لوازم آرایشی در کشورهای مختلف جهان انجام گرفت. بر اساس این آمار ایران یکی از ۱۰ کشور پرمصرف لوازم آرایشی در دنیاست. مدیرکل فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: ایران با بازار چهار میلیارد دلاری یکی از ۱۰ کشور پر مصرف لوازم آرایشی در دنیاست و رشد این بازار ایران با توجه به آنالیز جمعیت زنان بین ۱۵ تا ۲۴ سال تا هشت سال آینده ادامه خواهد داشت. گفتنی است پروفسور گوچی ژیوانشی در ادامه با اشاره به یک ترانه مبتذل فارسی گفت: زیبارویان باید حرکات موزون انجام دهند.

  مختلف 
سارقان رکب زدند. در پی انتشارات سخنان دادستان تهران مبنی بر اینکه: در شرایط فعلی سرقت‌ها بر وجوه نقد، طلا، سکه و دلار متمرکز شده و گزارش‌های واصله به دادسرا مؤید مضاعف شدن این نوع سرقت‌هاست، یک جرثقیل که مشغول سرقت یک خودرو شاسی‌بلند بود دستگیر شد.
 به گزارش پایگاه‌های خبری،  مأموران به یک دستگاه جرثقیل که در حال برداشتن یک دستگاه خودروی شاسی‌بلند بود، مشکوک شده و راننده جرثقیل را که سارق بود، حین بالا بردن خودروی شاسی‌بلند دستگیر کردند. این سارق در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: این برای این بود که همه بدانند ما کارهای مختلف می‌کنیم. واقعاً گفتنی است.

captcha
شماره‌های پیشین