646
چهارشنبه، ۱۰ بهمن ۱۳۹۷
8

خبر

گزارش «صبح‌نو» از روند توزیع بسته‌های حمایتی دولت و اختلالات به‌وجود آمده در روند اطلاع‌رسانی را بخوانید

بحران کُد در توزیع بسته‌های حمایتی

پس از آنکه از اواخر سال‌96 نوسانات ارزی شروع و موجب افزایش چند برابری قیمت انواع ارز شد، قیمت اجناس مختلف نیز به شدت رشد کرده و توان خرید اقشار کم‌درآمد کاهش یافت. همزمان تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران نیز مشکلاتی را برای اقتصاد کشور به وجود آورد. آن‌طور که آقای نوبخت، رییس سازمان مدیریت و برنامه اعلام کرده، دولت برای جبران این شرایط پنج بسته حمایتی ضد تحریم در نظر گرفته که از جمله آن‌ها، واریز بسته حمایتی دولت و فوق‌العاده جبرانی برای کارمندان و کارگران (بسته حمایتی کارگران) و اقشار کم‌درآمد است تا بخشی از این تنگی معیشتی جبران شود.

سگ‌گردانی در تهران ممنوع شد

صبح نو

سگ‌گردانی در تهران ممنوع شد

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: با افرادی که در اماکن عمومی اقدام به سگ‌گردانی می‌کنند، برخورد جدی خواهد شد.
سردار حسین رحیمی با اعلام خبر اظهار داشت: با افرادی که در اماکن عمومی اقدام به سگ‌گردانی می‌کنند، برخورد جدی خواهد شد. فرمانده انتظامی تهران بزرگ اظهار کرد: پلیس با اخذ مجوز از دادستان تهران، با افرادی که در اماکن عمومی مانند پارک‌ها سگ گردانی می‌کنند، برخورد خواهد کرد. وی با بیان اینکه مکان‌های عمومی جای سگ‌گردانی و 
رفت و آمد حیوانات نیست؛ خاطرنشان کرد: حمل سگ در درون خودروها ممنوع است و در صورت مشاهده این موضوع، برخورد جدی پلیس با حاملان سگ در خودروها انجام خواهد شد.

captcha
شماره‌های پیشین