621
چهارشنبه، ۰۵ دی ۱۳۹۷
2
رهبر معظم انقلاب در پیام تسلیت درگذشت آیت‌الله هاشمی شاهرودی تاکید کردند

کارگزار باوفا

ضربه وزارت اطلاعات به شبکه نفوذ در سیستم بانکی 

«صبح نو» سوابق و مبارزات مرحوم آیت‌­الله هاشمی شاهرودی را بررسی کرد

روایت سال‌ها مجاهدت

آیت‌الله سید محمود هاشمی شاهرودی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، پس از تحمل چند ماه بیماری در سن 70‌سالگی دار فانی را وداع گفتند و به دیار باقی شتافتند.

صبح نو

رهبر معظم انقلاب در پیام تسلیت درگذشت آیت‌الله هاشمی شاهرودی تاکید کردند

کارگزار باوفا

 حضرت آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت فقیه عالیقدر و رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام آیت‌الله هاشمی شاهرودی را تسلیت گفتند.
متن پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
با تأسف و اندوه خبر درگذشت فقیه عالیقدر و رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیه‌الله آقای حاج سیدمحمود هاشمی شاهرودی رضوان الله علیه را دریافت کردم. این ضایعه اسف‌بار که پس از حدود یک سال بیماری سخت و دردناک واقع شده است، مایه تألّم همه کسانی است که به مقام علمی و خدمات با‌ارزش ایشان به نظام اسلامی و نیز به مجموعه‌های فقهی و اصولی و حقوقی حوزه‌های علمیه آشنا می‌باشند. ایشان استادی بزرگ در حوزه علمیه قم و کارگزاری با‌وفا در مهم‌ترین تشکیلات نظام جمهوری اسلامی، عضو مؤثری در شورای نگهبان و رییس موفقی در مجمع تشخیص مصلحت بودند و آثار و برکات علمی بسیاری از خود بر جای نهادند. ایشان همچنین برادر سه شهید و از یاران و شاگردان و همراهان شهید نام‌آور و بزرگوار سیدمحمدباقر صدر بود. اینجانب مصیبت درگذشت این عالم برجسته را به خاندان مکرم، همسر گرامی و فرزندان محترم و همه وابستگان و نیز به حوزه علمیه قم و شاگردان و همکاران علمی و ارادتمندان ایشان تسلیت می‌گویم و رحمت و مغفرت الهی و علوّ درجات ایشان را از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.
سیّد علی خامنه‌ای
۴ دی ۱۳۹۷

captcha
شماره‌های پیشین