sobhe-no.ir
564
دوشنبه، ۰۹ مهر ۱۳۹۷
16

صبح نو

عینســـــــتاغـــــــــرام

امید مهدی‌نژاد

  وا 
نگاه معنی‌دار مخاطبان کاوانا به کاوانا خبرساز شد. به گزارش سه پایگاه از پایگاه‌های خبری، در پی سخنرانی کاوانا، نامزد پیشنهادی ترامپ برای دیوان عالی آمریکا، در موضوع اتهام آزار‌جنسی، انتشار تصویری از شیوه نگاه مخاطبان صحبت‌های وی به وی، سوژه خبری رسانه‌ها شد. یک کارشناس آزار جنسی با بیان اینکه ببین یارو چی داشته می‌گفته که این‌ها این‌طوری نگاهش می‌کرده‌اند، گفت: آقای ترامپ واقعاً شخص عجیبی است. وی افزود: علاوه بر خود آقای ترامپ، اطرافیانش، نمایندگانش و کلاً اشخاص مرتبط با وی نیز اشخاص عجیبی هستند و نوع نگاه مخاطبان ایشان به ایشان نباید ما را متعجب کند. وی در پایان افزود: جداً راست میگم.
  مرغ 
ثبت‌نام اینترنتی مرغ از فردا آغاز خواهد شد. کارشناس روابط عمومی مرغ‌گستر ایرانیان گفت: در پی کاهش قیمت مرغ که موجب هجوم خریداران به فروشگاه‌های پروتئینی شده است، بر اساس مصوبه شورای تنظیم مرغ، فروش مرغ از فردا به صورت ثبت‌نام اینترنتی انجام خواهد گرفت. این کارشناس گفت: ثبت‌نام از فردا صبح رأس ساعت ۱۰ براساس شماره ملی آغاز خواهد شد و تا آخرین قطعه مرغ ادامه خواهد یافت. بنابر اعلام این روابط عمومی، کسانی که آخرین رقم سمت راست کد ملی آ‌ن‌ها یک است، فردا، دو است پسفردا، سه است پسین‌فردا و به همین ترتیب بروند و بگیرند جلو، می‌توانند برای خرید مرغ ثبت‌نام کنند. وی افزود آپشن‌های ران، سینه، فیله و اسکلت در هنگام ثبت‌نام به خریداران عرضه می‌شود و بال و کتف به‌طور آزاد توزیع می‌گردد. وی همچنین از عرضه جگر مرغ به‌عنوان بقیه پول خبر داد.

  توصیه 
در پی توصیه یک شخصیت سیاسی به مردم ایران مبنی بر یاد گرفتن مقاومت از مردم یمن، جمعی از فعالان مجازی با نشان دادن واکنش به این توصیه، واکنش خود را به این توصیه نشان دادند. به گزارش واحد مجازی این فعالان با برشمردن سمت‌ها و مشاغل شخصیت سیاسی یادنشده از وی خواستند حرف‌های دیگری بزنند. در پی این واکنش‌ها، یک کارشناس فضای مجازی با بیان اینکه بچه‌ها زشته، از فعالان مجازی خواست شخصیت سیاسی یادنشده را اذیت نکنند. وی گفت: اگرچه بهتر است شخصیت‌های سیاسی توصیه‌هایی را انتخاب کنند که مناسبت بیشتری با جمیع جوانب داشته باشد، اما حالا نکردند هم نکردند. همچنین برخی از کاربران با انتشار عکس فعلی و قدیمی عبدالمالک حوثی، که در طول سه سال تقریباً نصف شده است، تلاش کردند میان مسوولان یادنشده کشورمان و ایشان قیاس کنند، که واقعاً کار خوبی نکردند.

captcha
شماره‌های پیشین