sobhe-no.ir
564
دوشنبه، ۰۹ مهر ۱۳۹۷
15
گفت‌وگوی«صبح‌نو»با«محمددلاوری» مجری‌خبرسازبرنامه«پایش»

باعث دردسر مدیران هستم!

آقای محمد دلاوری از مجریان شناخته‌شده تلویزیون است که با بخش «صرفاً جهت اطلاع» مشهور شد. او مدتی را به اروپا اعزام شد و پس از آن دوباره به کشور بازگشت. دلاوری اخیراً اجرای برنامه «پایش» را برعهده گرفته که در چند شب گذشته خبرساز شده است.

خبر

صبح نو

خبر

فصل‌جدید«دستخط»روی‌آنتن 
فصل جدید برنامه تلویزیونی «دستخط» کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیما به‌زودی روی آنتن می‌رود. به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، فصل جدید برنامه «دست خط» که به گفت‌وگوهای صریح با نخبگان سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی می‌پردازد، با دکوری متفاوت که المانی از یک کتاب است، در قابی جدید از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
 برنامه «دستخط» به تهیه‌کنندگی مریم حداد و اجرای و سردبیری آقای محمدحسین رنجبران تهیه و تولید شده است. طراحی دکور این برنامه را پیمان قانع و شعر تیتراژ پایانی از حامد عسگری است که ایمان قیاسی آن را برای این برنامه خوانده است. در فصل جدید برنامه «دستخط» شاهد گفت‌وگوی متفاوت و جذابی با مهمانان برنامه خواهیم بود که محور این گفت‌وگوها پیرامون عملکرد فعالیت آن‌ها در سال‌های پس از انقلاب و محل خدمت، مسائل روز کشور است.
 
پخش‌سریال «نجوا»ازشبکه‌یک
مجموعه تلویزیونی «نجوا» به کارگردانی آقای ابراهیم شیبانی از چهارشنبه ۱۴‌شهریور روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود. رزق حلال، یتیم‌نوازی، نقش محوری مادر، امید به نسل‌نو، آسیب‌های اجتماعی و طلاق از محورهای محتوایی مجموعه تلویزیونی «نجوا» است. پخش سریال ۴۸ قسمتی «نجوا» از شنبه ۱۴ مهر آغاز خواهد شد و از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک نمایش داده می‌شود. جمعه‌ها نیز خلاصه قسمت‌های پخش شده یک هفته روی آنتن خواهد رفت.
 
نقاشی‌های ‌امیرحسین  ‌امیرجلالی‌
در گالری ‌ژاله
نمایشگاه نقاشی‌های آقای امیر‌حسین امیر‌جلالی با عنوان «فراسو»، جمعه 13 مهر 1397 در گالری ژاله افتتاح می‌شود. در این نمایشگاه که با گردآوری آقای مرتضی توکلی برگزار می‌شود، 12 اثر انتزاعی با تکنیک ترکیب مواد که از سیر و سلوکی فلسفی گذر کرده و بر بوم نشسته‌اند، به نمایش درمی‌آید. جلالی در نمایشگاه جدید خود در استفاده از نوع عناصری که وظیفه دلالت گرانه دارند تغییر چشمگیری ایجاد کرده است اما آثار همچنان مانند کارهای پیشین، امضای خود را دارند که بیننده را از قرابت با نقوش قبلی آگاه می‌سازد. آثار این نمایشگاه مضمون فلسفی دارند که به آینده تکاملی انسان اشاره دارد و به همین دلیل است که انسان امروز و دغدغه‌هایش در آن نقشی ندارند؛ از این رو کارها دچار بی‌زمانی فزاینده ای است. 
موضوع، انسانی است که به دست خود، خویشتن را تغییر داده و از تکنولوژی نوین و علم ژنتیک در دستکاری خود بهره جسته است زیرا عیوب متعددی را در خود می‌دیده است و اکنون خود را در گذشته به چشم موجودی ناهنجار می‌بیند که باید نام انسان را به چیز دیگری تغییر دهد. گفتنی است، این نمایشگاه از 13 تا 24 مهر از ساعت 16 تا 21 در گالری ژاله به نشانی خیابان ایرانشهر، خیابان نوشهر، شماره سه، بر پا خواهد بود. گالری ژاله شنبه‌ها تعطیل است.
 
رأی بدهید!
رابرت دنیرو بار دیگر از سخنرانی‌اش برای بیان مسائل سیاسی استفاده کرد؛ او خطاب به حاضران در یک فستیوال موسیقی برای شرکت در انتخابات میان دوره‌ای آمریکا گفت «رأی دادن را جدی بگیرید.» به گزارش مهر به نقل از ایندیپندنت، رابرت دنیرو بازیگر ۷۵ ساله آمریکایی در فستیوال موسیقی شهروند جهانی که در نیویورک برگزار می‌شود خطاب به افراد واجد شرایط رأی دادن گفت «شما رییس هستید.» او در ادامه گفت: رأی دادن به این معنی است که ما به حکومت خود می‌گوییم چه چیزی را می‌خواهیم و چه چیزی را نمی‌خواهیم یا به یک روش دیگر بگویم رأی دادن یعنی این که ما چگونه رهبران خود را استخدام و چگونه آن‌ها را اخراج می‌کنیم. انتخابات میان دوره‌ای کنگره آمریکا روز سه شنبه ششم نوامبر ۲۰۱۸ برگزار می‌شود.

captcha
شماره‌های پیشین