557
شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
2
پیام رهبر معظم انقلاب  در پی حادثه تروریستی در اهواز 

دل پرکینه تروریست‌ها  نمی‌تواند  اقتدار ملی را   تحمل کند

دستور روحانی برای رسیدگی سریع و برخورد قاطع با عوامل تروریستی 

امام جمعه موقت اهواز در گفت‌وگوی «صبح‌نو»، با اشاره به حمله تروریستی:

دست جنایتکار آل‌سعود مشهود است

روز 31‌شهریور ماه برای مردم سراسر ایران یک روز خاص بود، روزی که مصادف است با آغاز جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس ، اما در نخستین ساعات صبح روز گذشته؛ زمانی که رژه نیروهای مسلح ایران به مناسبت گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس شروع شده بود، شهر اهواز که در دوران دفاع مقدس یکی از اسطوره‌های مقاومت و پیروزی بود؛ هدف حمله‌ای تروریستی قرار گرفت تا یادآور نیات پلیدی باشد که آغاز‌گران جنگ 38‌سال پیش در سرداشتند اما هرگز به مقصد و مقصود خود نرسیدند.

صبح نو

پیام رهبر معظم انقلاب  در پی حادثه تروریستی در اهواز 

دل پرکینه تروریست‌ها  نمی‌تواند  اقتدار ملی را   تحمل کند


در پی حادثه تروریستی دیروز صبح در اهواز حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی با تسلیت به خانواده شهدای این حادثه تلخ و تأسفبار تأکید کردند: دستگاه‌های مسوول دنباله جنایتکاران را تعقیب و به پنجه قضایی بسپارند.
متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

بسمه‌تعالی
حادثه تلخ و تأسفبار شهادت جمعی از مردم عزیزمان در اهواز به دست تروریست‌های مزدور، یکبار دیگر قساوت و خباثت دشمنان ملت ایران را آشکار ساخت.
 این مزدوران قسی‌القلب که به روی زن و کودک و مردم بیگناه آتش می‌گشایند وابسته به همان مدعیان دروغگو و ریاکارند که پیوسته دم از حقوق بشر می‌زنند.
 دل‌های پرکینه آنان نمی‌تواند تجلّی اقتدار ملی در نمایش نیروهای مسلح را تحمل کند. 
جنایت این‌ها ادامه توطئه دولت‌های دست‌نشانده آمریکا در منطقه است که هدف خود را ایجاد ناامنی در کشور عزیز ما قرار داده‌اند. 
به کوری چشم آنان ملت ایران راه شرافتمندانه و افتخارآمیز خود را ادامه خواهد داد و مانند گذشته بر همه دشمنی‌ها فائق خواهد آمد.
اینجانب تسلّا و همدردی خود را به خانواده‌های این شهیدان عزیز عرض می‌کنم و صبر و سکینه الهی را برای آنان و علوّ درجات برای شهیدان مسألت می‌نمایم. 
دستگاه‌های مسوول اطلاعاتی موظف‌اند با سرعت و دقت دنباله‌های این جنایتکاران را تعقیب کنند و آنان را به سرپنجه مقتدر قضایی کشور بسپارند.
سیّدعلی خامنه‌ای/۳۱ شهریور ۹۷

captcha
شماره‌های پیشین