549
یکشنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۷
1
در آستانه اعمال تحریم‌های نفتی صورت گرفت

عقب‌نشینی مشتریان غربی؛پافشاری مشتریان شرقی

حدود سه ماه تا آغاز تحریم‌های نفتی ایران باقی‌مانده و آمریکا در حالی آرزوی به صفر رساندن صادرات ایران را در سر می‌پروراند که هند به‌دنبال گرفتن معافیت از تحریم‌های نفتی ایران است و چین نیز در واردات نفت از کشورمان رکورد می‌زند، در این میان نیز، همزمان با نزدیک شدن به تاریخ بازگشت تحریم‌های آمریکا علیه ایران در حوزه نفت و تأثیر آن بر فروش نفت ایران، تنش‌ها در اوپک شدید شده است.

برکناری یا کناره‌گیری  علی معلم از فرهنگستان هنر  رفت

سفیر سابق ایران درعراق به «صبح‌نو» گفت: آمریکا برخورد دستوری با بغداد دارد

حیدر العبادی بازنده # بصره

حوادث کنونی بصره که ضعف دولت عراق در ارائه برخی خدمات به مردم این منطقه را نشان می‌دهد، موجب شده است گروه‌های مختلف سیاسی از جمله سائرون، فتح و جریان صدر از حیدرالعبادی، نخست‌وزیر این کشور بخواهند به‌همراه کابینه خود استعفاء دهد.

تهمینه میلانی علت شباهت نقاشی‌هایش با آثار بزرگان را «کودک درون فعالش»می‌داند

لغو نمایشگاه جنجالی خانم فیلمساز

خانم تهمینه میلانی باز هم جنجال‌ساز شد. این‌بار نه به‌خاطر سخنانش، بلکه با نمایشگاه نقاشی که برگزار کرد و به‌خاطر یکی از آثارش که کپی به نظر می‌رسید و باعث اعتراض اهالی هنر شده بود.

۱۰‌سال حبس و۷۴‌ضربه شلاق

حکم سنگین برای ناظم مدرسه

کالاکارت کالاهای اساسی به زودی توزیع می‌شود

بسته حمایتی سرسفره نیازمندان

برخی از خانواده‌ها با نوسانات اقتصادی و شدت یافتن سرعت افزایش قیمت کالاها توانایی خود را برای تأمین کالاهای حتی اساسی از دست داده‌اند و این شرایط باعث شده تا نتوانند از کیفیت زندگی مناسبی برخوردار باشند، همین موضوع باعث شد تا وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در طرحی جدید تصمیم به توزیع کالاکارت کند تا بتواند با تأمین بخشی از نیازهای این خانواده‌ها، رفاه نسبی را در کشور افزایش دهد.

سرمقاله

جنگ خانگی

رهبر انقلاب در مراسم دانش‌آموختگی  دانشگاه‌های افسری ارتش خطاب به جوانان:   

#به_شما_امیدوارم 

شماره‌های پیشین