538
یکشنبه، ۰۴ شهریور ۱۳۹۷
1
«صبح‌نو» در گفت‌و‌گو با کارشناسان ابعاد هجوم به مأمور راهور توسط راننده متخلف را بررسی می‌کند

وقتی قانون و احترام به پلیس چپ کرد

عطش شبکه‌های اجتماعی برای انتشار هرتصویری ولو تأسف‌بار از خصیصه‌های فضای مجازی و موبایلی است که طی این سال‌ها این روند رو به رشد بوده است حال این تصاویر زمین خوردن فردی در میدان ونک تهران باشد یا به باد کتک گرفتن یک مأمور درحال انجام وظیفه توسط یک راننده؛ مهم این است که فالورها جذب شوند. البته یک روی این اتفاق هم قدرت اطلاع‌رسانی را نشان می‌دهد که شاید اگر این فیلم هم منتشر نمی‌شد خیلی‌ها متوجه چنین اتفاقی نمی‌شدند.

«صبح‌نو»ازسخنان‌عجیب«رضاکیانیان»در ختم ‌مرحوم«دری»گزارش‌می‌دهد

دوره‌ات گذشته مربی

آقای رضا کیانیان، بازیگر سینماوتلویزیون در مراسم بزرگداشت مرحوم سیدضیاءالدین دری سخنرانی کرد. صحبت‌های این بازیگر قدیمی جنجال و حواشی زیادی به وجود آورد.

فصل پنجم «خندوانه» با معرفی نفر اول «خنداننده‌شو» به پایان می‌رسد

بریم،بیایم

فصل جدید برنامه «خندوانه» به ایستگاه آخر نزدیک می‌شود. دراین فصل برای دومین‌بار مسابقه «خنداننده‌شو» برگزار شد که اخبار و حواشی زیادی را به وجود آورد.

سرمقاله

فرصت سؤال

مظلوم‌نمایی متهم بهاری توسط قوه‌قضاییه افشا شد

رسیدگی به اتهامات آقای «الف. ر.م»

جلسه دادگاه علنی رسیدگی به اتهامات الف.ر.م رییس دفتر رییس‌جمهوری سابق در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی تهران در حالی برگزار شد که بازهم جریان انحرافی با استفاده از شبکه‌هایش در فضای مجازی به قوه‌قضاییه حمله کرده و دادگاه مشایی را ظالمانه نامیدند!

غرب برای نجات آخرین مقر تروریست‌ها متوسل به دروغی دیگر می‌شود

سناریوی جدید آمریکا برای حمله مجدد به سوریه

عناصر مسلح و تروریست مستقر دراستان ادلب سوریه خود را برای صحنه‌سازی وقوع یک حمله شیمیایی علیه غیرنظامیان از سوی نیروهای دولتی آماده می‌کنند تا بهانه و سناریوی جدید آمریکا به همراه فرانسه و انگلیس برای حمله مجدد به سوریه فراهم شود.

گسترش الگوهای ضد فرهنگی در اینستاگرام

شاخ‌های اینستاگرامی، ذهن‌ها را از مسائل اساسی منحرف می‌کنند

برنامه گفت‌وگوی فرهنگی رادیوگفت‌وگو، دوشنبه و سه‌شنبه هفته گذشته به موضوع رسانه‌های نوین، شبکه‌های اجتماعی و گسترش الگوهای ضد فرهنگی با محوریت شبکه اجتماعی اینستاگرام اختصاص داشت. در این دو برنامه آقایان دکتر محمداسماعیل سعیدی، دکتر محمدمهدی فتوره‌چی، دکتر حسین حجت‌پناه، علی‌محمد رجبی و دکتر علی اصغر ایمان‌زاده به طرح دیدگاه‌های خود پرداختند.

شروع تحریم‌های آمریکا علیه روسیه؛ از فردا

تزارها به جنگ دلار رفتند

نخستین دور از تحریم‌های آمریکا علیه روسیه از ۲۷‌آگوست (دوشنبه 5‌شهریورماه) به مرحله اجرا در می‌آید، آمریکا واردات کالا و فناوری‌های حساس و نفوذپذیر آمریکا در حوزه امنیت ملی را به روسیه ممنوع می‌کند تا به گفته «ماریا زاخارووا» سخنگوی وزارت خارجه روسیه با ایجاد چنین تحریم‌هایی «به طور حتم به جز تشدید تنش‌ها میان دو طرف حاصل دیگری نخواهد داشت».

اداره کل هنرهای نمایشی، رقم فروش نمایش‌ها در مرداد را اعلام کرد

500میلیون هم نفروختند

سالن‌های اداره‌کل هنرهای نمایشی آمار فروش آثار پایان یافته در مرداد‌ماه را اعلام کرد. هر چند آمار تماشاخانه‌های خصوصی هنوز اعلام نشده اما نکته جالب تعداد زیاد بلیت‌های مهمان است که در اجراهای تئاتر اختصاص داده می‌شود و به نظر می‌رسد این مسأله خود یکی از دلایل کاهش فروش نمایش‌هاست.

یادداشت

رجایی؛ الگوی دولتمردان

دکتر علی دارابی

یادداشت

درس پاکستان به کشورهای عربی منطقه

عبد‌الباری عطوان

حجت‌الاسلام ملک‌زاده با انتقاد از بی‌توجهی علم اصول به نیازهای روز فقهی گفت:

نیاز به علم اصول پساانقلابی داریم

حجت‌الاسلام محمدحسین ملک‌زاده، استاد خارج فقه و اصول حوزه علمیه در مدرسه تابستانه مفتاح2 که از سوی دبیرخانه مفتاح برگزار شد، دیدگاه شهید صدر درباره علم اصول را مورد بررسی قرار داد.

یادداشت

بهائیت از «عرفان» شروع کرد

حجت‌الاسلام حمیدرضا مظاهری سیف

شماره‌های پیشین