507
چهارشنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۷
15
«صبح‌نو»ازاکران‌فیلم‌جدیدابوالحسن‌داوودی‌گزارش‌می‌دهد

هزاربایدوشایدبرای«هزارپا»

فیلم سینمایی «هزارپا» به کارگردانی آقای ابوالحسن داوودی به تازگی به اکران سینماها درآمده است و احتمالاً در روزهای آینده خبرهای زیادی را به خود اختصاص دهد.

خبر

صبح نو

خبر

تحول اساسی در برنامه‌های تلویزیون تا سه ماه دیگر
آقای مرتضی میرباقری، معاون سیما مراسم تودیع‌ومعارفه  مدیران قدیم و جدید شبکه‌های یک و پنج سیما بر ایجاد تغییر در محتوا و ساختار برنامه‌سازی تأکید کرد و از مدیران شبکه‌ها خواست تا تحولات و تغییرات اساسی در برنامه‌ها را حداکثر تا سه ماه آینده اجرایی کنند. وی همچنین با قدردانی از تلاش‌های مهندس علیرضا برازش تأکید کرد: در آرایش رسانه‌ای جدید مدیران با تجربه در صف و مدیران جوان در ستاد قرار می‌گیرند. به این ترتیب حوزه عملیاتی چابک‌تر و سریع‌تر خواهیم داشت، بخشی که امروز نیازمند تحول و تغییرات اساسی است. میرباقری مرکز طرح و برنامه سیما را در بهترین دوران خود توصیف کرد و گفت: خوشبختانه امروزه هیچ گونه کاستی در حوزه سیاست‌گذاری، راهبری و هماهنگی شبکه‌های سیما به چشم نمی‌خورد و نقشه راهی منجسم براساس افق رسانه ملی تدوین شده و در اختیار شبکه‌ها قرار گرفته است.

نادر طالب‌زاده:«به وقت جام» خلأ بزرگی را در تلویزیون پر کرد
نادر طالب‌زاده گفت: سازندگان مستند «به وقت جام» خلأ برنامه‌سازی در تلویزیون را به خوبی شناسایی کرده‌اند و می‌دانند چه جاهایی را در رسانه پوشش نداده‌ایم و به بهانه فوتبال به سمت آنها رفتند.
«نادر طالب زاده» تهیه‌کننده و مجری تلویزیون در گفت‌وگو با «فارس»، درباره مجموعه مستند «به وقت جام» گفت: تا جایی که فرصت کردم بخش‌هایی از «به وقت جام» را دیدم و از اینکه کار متفاوتی است لذت بردم. آن قسمتی را که در اسپانیا بودند خیلی دوست داشتم و معتقدم کار خوب، مثبت و نویی است. به خصوص اینکه این گروه خلاء برنامه‌سازی در تلویزیون را به خوبی شناسایی کردند و می‌دانند چه جاهایی را در رسانه پوشش ندادیم و به بهانه فوتبال به سمت آنها رفتند. آقای طالب‌زاده با اشاره به نقاط ضعف و قوت این مستند نیز افزود: از نوع کارهایی که تا به حال گروه برنامه‌سازی ثریا انجام داده و پرتره‌های خارجی و کار قبلی‌شان که به اردویی علمی دانشگاهی در روسیه رفته بودند،‌ مشخص است که آ‌نها در حال پر کردن خلأیی هستند که در سازمان صدا و سیما وجود دارد. تنها مشکلی که این بچه‌ها دارند عدم تخصیص بودجه مناسب و کافی است و معمولاً اهمیتی به بودجه آنها داده نمی‌شود، اما تیم تدوین و فیلمبرداری‌شان به شدت خوب و حرفه‌ای هستند. نکته بعدی اینکه آنها برای ساخت این مستند شتاب زمان داشتند چراکه کار در حال حرکت است و مثل یک گزارش مستند بوده و در همان چارچوب خوب 
جواب می‌دهد.

«پارک ساعی» با تیتراژ جدید پخش می‌شود
برنامه «پارک ساعی» در رادیو ایران از این هفته با تیتراژ جدید پخش می‌شود. «پارک ساعی» که برنامه تعاملی شبکه ایران است و توسط برگزیدگان مسابقه «یک، دو، صدا» تولید می‌شود در این هفته همزمان با جابه‌جایی در ساعت پخش و در رویکرد، صاحب تیتراژ جدید می‌شود. «پارک ساعی» پیش از این جمعه‌ها ساعت ۱۹ پخش می‌شد که با تغییر رویکرد به موضوعات طنز پنجشنبه‌ها ساعت ۱۸ روی آنتن رادیو ایران می‌رود. تیتراژ جدید برنامه «پارک ساعی» را آقای کاوه محمدی خوانده است شعر این ترانه را آقای یدالله گودرزی سروده و آهنگسازی کار توسط آقای امید نوروزی انجام شده است. «پارک ساعی» به همت برگزیدگان مسابقه «یک، دو، صدا» در فصل‌های سوم و چهارم که با رویکرد طنز برگزار شد،
 تولید می‌شود.

captcha
شماره‌های پیشین